Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Gwiazdy na rozdaniu nagród Kobieta Roku Glamour 2015: Selena Gomez, Victoria Beckham, Ellie Goulding

Woman of The Year Glamour 2015


Gwiazdy na Glamour Women Of The Year Awards 2015

Glamour Woman of the Year to konkurs organizowany od dziesięciu lat. Podczas gali wyróżnia się kobiety, które na swoim koncie mają szczególne osiągnięcia i sukcesy w zakresie mody, filmu czy biznesu.

Wczoraj w Nowym Jorku odbyło się rozdanie prestiżowych statuetek. Na uroczystości nie mogło oczywiście zabraknąć największych gwiazd amerykańskiego show-biznesu. Na czerwonym dywanie pozowali między innymi Selena Gomez, Ellie Goulding, Caitlyn Jenner, ciężarna Serena Williams i Jared Leto w charakterystycznych, różowych włosach.

Główną nagrodę otrzymała Caitlyn Jenner, ale największą uwagę przykuła Victoria Beckham. Posh Spice specjalnie na tę okazję założyła czerwoną suknię swojego projektu wartą 15 tysięcy złotych! Jednak nie jej zachwycająca kreacja wzbudziła najwięcej emocji, a partner, który towarzyszył gwieździe tego wieczoru. Zamiast Davida Beckhama u boku Victorii pojawił się ich syn Brooklyn.

16-latek miał na sobie elegancki garnitur i u boku artystki prezentował się nie gorzej niż swój tata. Coś czujemy, że z tego młodzieńca wyrośnie prawdziwy przystojniak 🙂

Zobacz: Caitlyn Jenner w sukni z głębokim dekoltem na rozdaniu nagród Glamour

Podoba Ci się kreacja projektu Victorii Beckham?Komentarzy: 1


Gość | 13 listopada 2015, 18:49

Karolina, po samym zdjęciu mogłam się założyć, ze to Twój tekst, hehehe… 😉


Dodaj komentarz
×