Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Gwiazdy na Dniu Różowej Wstążki 2017: Małgorzata Kożuchowska, Patricia Kazadi, Dorota Wellman

avon 2017


Dzień Różowej Wstążki 2017 – razem przeciw rakowi piersi

10 czerwca warszawskie Bulwary Wiślane znów były różowe! Już po raz 20. odbył się finał kampanii AVON kontra Rak Piersi, której celem jest uświadamianie Polek, że rak to nie wyrok, a jego wczesne wykrycie pozwala na pełne wyleczenie.

Dzień Różowej Wstążki to pełen atrakcji piknik rodzinny łączący edukację z relaksem. Wydarzenie poprzedziła trwająca w aplikacji Endomondo rywalizacja AVON Walk & Ride. Każdy kilometr ma znaczenie, której celem jest zebranie 2 milionów kilometrów, za które AVON dofinansuje 6 000 badań USG piersi podczas październikowej akcji Gabinety z Różową Wstążką.

Gwiazdy na imprezie AVON

Wydarzenie poprowadzili Dorota Wellman, Marcin Prokop i Filip Chajzer, a wśród gości pojawiły się się ambasadorki AVON: Małgorzata Kożuchowska, Patricia Kazadi, a także Red Lipstick Monster.

Przez cały czas trwania eventu, w specjalnie przygotowanej strefie uczestnicy wydarzenia mieli możliwość zdobycia autografów i zrobienia sobie zdjęć z przybyłymi gwiazdami.

Każdego roku notuje się ponad 15 tysięcy nowych zachorowań. Co roku na raka piersi umiera blisko 5 tysięcy kobiet, głównie z powodu wykrycia choroby w zbyt zaawansowanym stadium. Pamiętajcie o tym.

Syn rozpieszcza Małgorzatę Kożuchowską prezentami i komplementami: „Odwrócił się w pewnym momencie do mnie i powiedział…” [WIDEO]

 Małgorzata Kożuchowska AVON 2017

Małgorzata Kożuchowska AVON 2017

Czy lubisz kosmetyki AVON?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×