Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Gwiazdy na konferencji prasowej „The Voice of Poland 7”: Natalia Kukulska, Maria Sadowska, Maciej Musiał, Andrzej Piaseczny… [GALERIA]

The Voice of Poland 7 konferencja


Konferencja prasowa The Voice of Poland 7

The Voice of Poland od lat gości na antenie TVP 2. Widzowie pokochali show, w którym wybierany jest najlepszy głos w Polsce. Skład jurorski podczas przesłuchań w ciemno zasiada tyłem do zawodników. Musi więc skupić się jedynie na słuchaniu. Jeśli któryś występ spodoba się, wtedy gwiazda wciska przycisk i osoba stojąca na scenie trafia do jej drużyny.

Każda edycja obfituje w niespodzianki. W The Voice of Poland 7 nie obędzie się więc bez nowości. Do Tomsona i Barona, Andrzeja Piasecznego oraz Marii Sadowskiej dołączy Natalia Kukulska. Gwiazda jest w ciąży więc wszyscy zastanawiają się, jak artystka będzie się zmieniała. Show poprowadzą Maciej Musiał, Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. 

Dziś odbyła się konferencja prasowa z udziałem jurorów. Nie zabrakło także prowadzących. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak wszyscy się prezentowali.

Zobacz: Natalia Kukulska w ciąży i alkohol na planie „The Voice of Poland 7”. Tomasz Kammel pokazał wideo

Którego z jurorów „The Voice of Poland 7” cenisz najbardziej?Komentarzy: 2


Gość | 18 sierpnia 2016, 23:04

Marysia Sadowska z wiekiem wyglada coraz lepiej i coraz bardziej dojrzale jestem zakochana w jej stylu.Kukulska moze jej buty czyscic!!!!!!!!!!


Gość | 18 sierpnia 2016, 19:42

Kukulska ubiera się Górniak, czyli tragicznie


Dodaj komentarz
×