Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Monika Olejnik, Roma Gąsiorowska

Gosia Baczyńska, pokaz kolekcji


Kreacje gwiazd na pokazie Gosi Baczyńskiej

W dniu dzisiejszym odbył się pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej. Warto przypomnieć, że Baczyńska od dawna zalicza się do grona najpopularniejszych projektantów w Polsce. Od lat aktywnie rozwija swoją karierę w kraju, a także poza jego granicami. Jej kreacje noszą największe polskie gwiazdy na najważniejszych branżowych imprezach oraz prywatnie.

Grono klientów Baczyńskiej stale się powiększa i ostatnio dołączała do niego sama księżna Kate! Obecnie ubierają się u niej milionerki, celebrytki, gwiazdy świata filmu i mody oraz kobiety, które cenią sobie jakość ubrań, ich nietuzinkowość, kobiecość oraz szlachetne materiały i idealne cięcie.

Na ostatnim pokazie nie brakowało plejady polskich gwiazd, które uwielbiają kolekcje Baczyńskiej. Wśród licznie zgromadzonych gości, na czerwonym dywanie pojawiły się: Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak, Dawid Woliński, Małgorzata Potocka, Magdalena Boczarska, Roma Gąsiorowska, Robert Kozyra.

Gwiazdy na pokazie marki GUESS: Jessica Ziółek, Joanna Horodyńska, Katarzyna Warnke, Agnieszka Hyży, Katarzyna Cichopek

Gwiazdy na 15-leciu nagród Róże Gali: Maryla Rodowicz, Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Monika Zamachowska, Jessica Ziółek

Gwiazdy na 6 urodzinach Domu Handlowego Vitkac: Małgorzata Socha, Michał Piróg, Karolina Szostak, Dawid Woliński, Joanna Horodyńska

Lubisz ubrania zaprojektowane przez Gosię Baczyńską?Komentarzy: 2


wuwu | 28 listopada 2017, 11:44

Banda zwichniętych umysłowo przebierańców !


niezłe baby-jagi | 22 listopada 2017, 03:44

Same PRZEBIERAŃCE , PAJACYKI i STRACHY NA WRÓBLE z wyjątkiem dwóch pań: Katarzyna Kolenda-Zaleska i Magdalena Samborska. A Starakowa to tam na beczce siedziała ??


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także

×