Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

Gwiazdy na festiwalu Polsatu w Sopocie: Beata Kozidrak, Margaret, Ewelina Lisowska, Agnieszka Hyży, Natalia Szroeder

Sopot festiwal 2017 kreacje


Gwiazdy na festiwalu w Sopocie 2017

Za nami drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2017. W trakcie sobotniego wieczoru na scenie sopockiej Opery Leśnej pojawiła się plejada polskich gwiazd.

Artyści zaprezentowali się w specjalnym koncercie Radiowy przebój roku. Zatem usłyszeliśmy tych, których piosenki najczęściej grano przez ostatni rok w polskich stacjach radiowych. Wystąpili zatem: Sylwia Grzeszczak, Lanberry, Monika Lewczuk, Grzegorz Hyży,  C-BooL, Margaret, Natalia Szroeder, Natalia Nykiel, Ewelina Lisowska, Gromee, Bednarek, Feel, Enej, Video, Beata Kozidrak.

W sobotę odbył się również wyjątkowy koncert. Jubileusz Ewy Farnej, która w Sopocie obchodziła 10-lecie swojej pracy artystycznej.

Koncerty poprowadzili: pierwszą część – Paulina Sykut i Agnieszka Hyży, drugą zaś Maciej Rock.

Gwiazdy na Polsat SuperHit Festiwal 2017: Michał Szpak, Ania Dąbrowska, Paulina Sykut, Sylwia Grzeszczak

Paulina Sykut i Agnieszka Hyży zachwyciły na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017!

Natalia Szroeder po występie na SuperHit Festiwal 2017 w Sopocie: „O mało nie zabiłam się!”

Natalia Szroeder - Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Natalia Szroeder – Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor – Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Beata Kozidrak - Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Beata Kozidrak – Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie 2017

Czy śledzisz Polsat SuperHit Festiwal 2017?Komentarzy: 6


Gość | 29 maja 2017, 09:45

U nas w Polsce nie ma artystów. Beztalencia są promowane, wybijają się a prawdziwe głosy są deptane. I BŁAGAM WAS NIE WCISKAJCIE NAM BYLE GÓWNA DO SŁUCHANIA BO MY SAMI WIEMY CZEGO CHCEMY SŁUCHAĆ. Praktycznie każdy „artysta” w Polsce narzeka że tak ciężko się wybić, że go słuchać nie chcemy. No nie chcemy bo nie potrafi śpiewać a tekst jest o niczym. Zauważcie że na każdych listach przebojów są artyści za granicy. My słuchamy ARTYSTÓW którzy umieją śpiewać ich teksty są życiowe powodują miłe a czasem inne uczucia.


Gość | 29 maja 2017, 09:17

Ten cały ‚Sopot hit festwial’ dzisiaj już nic nie znaczy. Kiedyś był bardzo ciekawy, ludzie chcieli tam jechać coś posłuchać, zabawić się wsród pięknych piosenek. Teraz to tylko żeby odbębnić i do widzenia. Nasze Polskie ‚gwiazdki’ są tak puste że aż żal patrzeć, zero kontaktu z ludźmi na arenie, praktycznie każdy ‚artysta’ ( trochę śmiesznie nazywać Polskiego piosenkarza/piosenkarę artystą, bo nimi nie są ) stał jak ten sup pod mikrofonem wyśpiewali i już, już uciekali, nawet niekórzy się nie przywitali ani pożegnali z publicznością. Ten cały Polski syf muzyczny jest tak do niczego nie podobny, wszystkie piosenki na jedno kopyto, nie wspomnę o wokalu. Jedynm zdaniem. PORAŻKA.


Gość | 28 maja 2017, 22:19

ludzie… Margaret niczym „za przeproszeniem” żulica :/


Gość | 28 maja 2017, 14:35

Ewelina podobno bedzie włączała niskie ceny XD


Gość | 28 maja 2017, 07:20

Popielwicz to prawdziwe bezguście i beztalencie!wiecznie aspirująca do bycia gwiazda Pani Nikt,której wiele razy w życiu nie wyszło…


smutne | 28 maja 2017, 05:42

Niestety to nie te festiwale co były dawniej, wtedy to było ŚWIĘTO, święto piosenki , cudowna atmosfera, wiekie gwiazdy, piękne piosenki, z duszą piosenki , wspaniała zabawa nawet kiedy lało…Wtedy braliśmy specjalnie urlop z przyjaciółmi i jechało się do Sopotu, na cały tydzień festiwalowy Uczestniczyliśmy we wszystkich koncertach, a często i na próbach. Teraz z tamtego czasu nie ma NIC , nie mówiąc już o piosenkarzach. Nawet Kozidrak zawiodła, która sili się dopasować do teraźniejszego trendu piosenki kiczowatej, pustej, z wydziwioną denną melodyką. Artysta powinien byc „sztuka” od początku do końca, zachować swój chrakter, styl i wyraz przez cały czas swojej kariery i tylko wtedy zaznaczy się w historii muzyki i kultury na wieki…Zachwycił tylko sam Bajor. który właśnie „swej sztuki” nigdy nie stracił. Bo wtedy każdy artysta grał siebie i dlatego każdy artysta był inny, każdy jeden różnił się od drugiego ….Dzis mamy „papkę”, wszystko na jedno kopyto….Piękna epoka festiwali i piosenki ODESZŁA WRAZ Z ARTYSTAMI PRZEZ WIEKIE „A”.


Dodaj komentarz
×