Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 18.01.2018

Gwiazdy na Fashion Designer Awards 2018: Karolina Gorczyca, Macademian Girl, Gosia Baczyńska, Joanna Horodyńska

Spotkanie prasowe 9. edycji Fashion Designer Awards


Gwiazdy na Fashion Designer Awards

11 stycznia 2018 roku w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe poświęcone 9. edycji Fashion Designer Awards. Na tak modnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć najbardziej wpływowych osobowości ze świata mody w Polsce. Gwiazdy zachwyciły wyglądam, kreacjami oraz kreatywnością.

Na konferencji prasowej mogliśmy podziwiać plejadę znanych i lubianych postaci show-biznesu, np. Karolinę Gorczycę, Macademian Gir, Gosię Baczyńską, Joannę Horodyńską oraz Marietę Żukowską.

Przypomnijmy, że plebiscyt Fashion Designer Awards organizowany jest od 2008 roku, a jego pomysłodawczynią jest Joanna Sokołowska-Pronobis.

W tym roku chcemy uhonorować majestat przyrody, znaleźć inspirację tam, gdzie do tej pory nie szukaliśmy – w tym, co niestworzone ludzką ręką, a przez to monumentalne i tajemnicze. Nie można tego tematu nie powiązać z odpowiedzialną modą, projektami czerpiącymi z recyklingu czy upcyklingu. Czekam na te pomysły z ciekawością – powiedziała inicjatorka w jednym z wywiadów o tegorocznej edycji konkursu.

Kto jeszcze pojawił się na spotkaniu? Koniecznie zobaczcie naszą galerię!

Nawet Klara Lewandowska nie ma tak uroczego ubranka jak córka Natalii Siwiec! Nic, tylko schrupać!

Roxi Gąska zabiega o względy Małgorzaty Rozenek! Nie uwierzycie co wymyśliła tym razem!

Ciąża w Białym Domu! Melania Trump nie może opędzić się od gratulacji! Cudne zdjęcie wywołało poruszenie!

Co najbardziej podoba ci się w stroju Joanny Horodyńskiej, w którym pojawiła się na obradach Fashion Designer Awards?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×