Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Cannes 2017: Plejada światowych gwiazd na 20-leciu L’Oréal Paris! Eva Longoria, Irina Shayk, Hofit Golan, Paris Hilton

20-lecie L'Oreal w Cannes 2017
Cannes 2017


Marka L’Oréal Paris świętowała swoje 20-lecie

Tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes jest szczególny dla marki L’Oréal Paris, ponieważ firma obchodzi 20-lecie współpracy z festiwalem, na którym L’Oréal jest oficjalnym i głównym „makijażystą” obecnych na nim gwiazd.

Marka L’Oréal Paris na festiwalu zadebiutowała w 1997 roku. Od tego momentu pełni rolę Oficjalnego Kreatora Makijażu:

W związku z tymi historycznymi rocznicami czerpiemy szczególną satysfakcję z naszej misji w służbie piękna i kina. Jednocześnie chcemy podkreślić ponadczasowe znaczenie filozofii marki zawarte w haśle „Ponieważ jesteś tego warta”, bo najważniejsze gwiazdy L’Oréal Paris to nasze konsumentki. Pragniemy je inspirować i dawać im siłę do realizacji marzeń. Pomagamy wydobywać i podkreślać piękno zarówno to zewnętrzne, jak i wewnętrzne, będące połączeniem szczęścia, spełnienia i charyzmy – powiedziała Monika Masewicz, Marketing Director Make-up, L’Oréal Polska

Podczas celebrowania rocznicy marki, nie mogło zatem zabraknąć ambasadorek firmy, tj.: Irina Shayk, Eva Longoria, Svetlana Khodchenkova, Hofit Golan, Alexina Graham, Lena Meyer-Landrut, Barbara Pavlin czy też Andreja Pejic. Wśród gości pojawiła się także polska wysłanniczka, Jessica Mercedes.

Nie można przy tej okazji nie wspomnieć, że modelka i aktorka Paris Hilton pojawiła się na imprezie w towarzystwie swojego, mającego polskie korzenie, chłopaka Chrisa Zylki.

Wszystkie ambasadorki L’Oréal Paris uosabiają piękno, pasje, elegancję, styl i osobowość. Ich obecność w tym miejscu powinna zachęcać inne kobiety do tego, aby te, na co dzień, pozwalały sobie na komfort troski i dbania o siebie. Jest to wartość i korzyść tym cenniejsza, im kobieta jest bardziej świadoma swoich potrzeb i oczekiwań. Temu właśnie chce sprostać marka L’Oréal Paris.

Cannes 2017: Tak Grażyna Torbicka prezentowała się na czerwonym dywanie! Ambasadorka L’Oréal Paris jak gwiazda Hollywood [WIDEO]

Cannes 2017: Jessica Mercedes na czerwonym dywanie w perfekcyjnym makijażu i kreacji polskiego projektanta! [WIDEO]

Jessica Mercedes - impreza z okazji 20-lecia marki L'Oreal w Cannes 2017

Jessica Mercedes – impreza z okazji 20-lecia marki L’Oreal w Cannes 2017

Irina Shayk - impreza z okazji 20-lecia marki L'Oreal w Cannes 2017

Irina Shayk – impreza z okazji 20-lecia marki L’Oreal w Cannes 2017

Jeremy Meeks - impreza z okazji 20-lecia marki L'Oreal w Cannes 2017

Jeremy Meeks – impreza z okazji 20-lecia marki L’Oreal w Cannes 2017

Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×