Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Gwiazdy na konferencji prasowej OBAGI u Bogny Sworowskiej: Anna Czartoryska, Aleksandra Żebrowska, Anna Jurksztowicz

OBAGI Bogna Sworowska śniadanie Flaming


Bogna Sworowska ambasadorską OBAGI

Bogna Sworowska od lat zachwyca swoją nienaganną sylwetką i urodą. Modelka ma na swoim koncie mnóstwo sesji zdjęciowych dla największych magazynów w Polsce i za granicą. Sworowska w wieku 16 lat nawiązała współpracę z legendarnym domem mody – Moda Polska, a w 1987 roku wzięła udział w wyborach Miss Polonia. Podczas finału konkursu zdobyła tytuły II Wicemiss oraz Miss Foto wygrywając wycieczkę do Chicago. Jest pierwszą Polką, która zapozowała na okładce amerykańskiego Playboya.

50-letnia modelka nadal wygląda fenomenalnie! Zatem nikogo nie dziwi fakt, że właśnie ona została twarzą jednej z najbardziej cenionych w Ameryce marki kosmetycznej OBAGI. W poprzednim sezonie polską ambasadorką marki była Aneta Kręglicka.

OBAGI przedstawiło swoją ambasadorkę podczas śniadania prasowego w popularnej warszawskiej restauracji Flaming. Na wydarzeniu pojawiły się gwiazdy, które od lat cenią sobie jakość kosmetyków OBAGI. Anna Czartoryska, Aleksandra Żebrowska, Cezary Pazura, Joanna Racewicz, Anna Jurksztowicz czy Klaudia Carlos to tylko kilku z gości, którzy wspierali swoją przyjaciółkę w tym wyjątkowym dla niej dniu.

Bogna Sworowska na konferencji prasowej OBAGI prezentowała się przepięknie. Modelka wybrała złoty garnitur, do którego dobrała stylową torebkę Louis Vuitton.

Zdjęcia z wydarzenia w galerii.

Takie ciało w wieku 50 lat! Inne kobiety mogą jej tylko pozazdrościć! Nic dziwnego, że właśnie podpisała kontrakt z międzynarodowym potentatem kosmetycznym!

Bogna Sworowska - OBAGI

Bogna Sworowska – OBAGI

Bogna Sworowska - OBAGI

Bogna Sworowska – OBAGI

Jaki produkt musi się znaleźć w twojej kosmetyczce?Komentarzy: 2


Gość | 4 października 2017, 08:32

Gdzie te Gwiazdy? Celebrytki.


Gość | 3 października 2017, 19:47

Uroda.przemija.


Dodaj komentarz
×