Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Angelina Jolie wróciła w wielkim stylu! Zachwyciła dwiema kreacjami! W ważnym dniu wspierały ją dzieci

Angelina Jolie powrót


Angelina Jolie z dziećmi w Toronto

Angelina Jolie wycofała się z życia publicznego rok temu, po złożeniu papierów rozwodowych. Gwiazda zaszyła się w swojej posiadłości i zajęła porządkowaniem życia prywatnego. Kilka miesięcy temu Angelina w końcu zaczęła udzielać nielicznych wywiadów, a w nich mówiła głównie o samopoczuciu związanym z rozwodem i byciu samotną matką.

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych działań – na Festiwalu Filmowym w Toronto odbyła się oficjalna premiera filmu Najpierw zabili mojego ojca, którego reżyserem była Angelina. Aktorka pojawiał się w Kanadzie w luźnym białym zestawie – koszuli i spódnicy, jednak na samej premierze zaprezentowała się wszystkim w wersji wieczorowej.

Gwiazda z tej specjalnej okazji zabrała całą swoją liczną gromadkę dzieci ze sobą. Aktorka, dla której było to pierwsze oficjalne wyjście od kilku miesięcy wybrała czarną, drapowaną sukienkę na jedno ramię i czarne klasyczne szpilki.

Angelina uśmiechała się do fotografów, chętnie rozdawała autografy i pozowała z dziećmi. Internauci zwrócili uwagę na jej niezwykłą szczupłość… Powinna trochę przytyć?

Angelina Jolie wraca do pracy! Pochwaliła się nowym filmem i wbiła szpilę Bradowi Pittowi!

Angelina Jolie na premierze filmu "Najpierw zabili mojego ojca"

Angelina Jolie na premierze filmu „Najpierw zabili mojego ojca”

Angelina Jolie na premierze filmu "Najpierw zabili mojego ojca"

Angelina Jolie na premierze filmu „Najpierw zabili mojego ojca”

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Najpierw zabili mojego ojca"

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu „Najpierw zabili mojego ojca”

Czy Angelina Jolie i Brad Pitt są zgranym duetem?Komentarzy: 1


Alicja | 12 września 2017, 22:32

Zawsze ona dla mnie byłą ideałem. Nawet wzorowałąm się na jej sylwetce stosując iqgreen, idchudzając się itp. Chciałam wyglądac jak ona. Ale teraz widzę, że ona to chyba przez jakaś chorobę tak wygląda bo jest mam wrażenie przeraźliwie chuda.


Dodaj komentarz
×