Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Gwiazdy na pokazie kolekcji Anety Kręglickiej: Kasia Stankiewicz, Paulina Sykut, Natasza Urbańska

Aneta Kręglicka pokaz gwiazdy kreacje


Gwiazdy na pokazie kolekcji Anety Kręglickiej

L’AF to marka odzieżowa tworzona przez kobiety dla kobiet, skierowana głównie do tych odważnych, znających swoją wartość. Współpracy marki z Anetą Kręglicką – polską bizneswoman, która do tej pory jest jedyną Polką z tytułem Miss Świata – od początku wróżony był sukces. Kolekcja nosi nazwę Minimalism i jak możecie się spodziewać, skupiona jest na minimalizmie i elegancji. Tak o swojej pracy i inspiracjach opowiada sama autorka:

Zawsze fascynowała mnie prostota. Uwielbiam stylizacje, które skupiają uwagę, w nienachalny sposób uwodząc pomysłem, jakością. Mój styl i poczucie estetyki czerpią garściami z minimalizmu, poza tym są zaprzeczeniem ostentacji. Cenię niewymuszoną elegancję, klasykę, ponadczasowość, niebanalną prostotę, ale także powściągliwość i pewną dyskrecję. Na pierwszym miejscu stawiam jakość, wynikającą z doboru tkanin oraz dbałości o detal. Dzięki temu minimalistyczna forma intryguje i przestaje być monotonna.

Na pokazie nie zabrakło polskiej śmietanki, wśród nich między innymi Kasia Stankiewicz, Radek Pestka, Paulina Sykut, Agata Załęcka czy Natasza Urbańska. Po zdjęcia stylizacji, w jakich pojawiły się gwiazdy, zapraszamy do naszej galerii. Zdecydowanie jest na czym zawiesić oko!

Aneta Kręglicka w najnowszej kampanii marki BADURA! Stylizacje boskie, ale spójrzcie tylko na te buty!

Zobaczcie jak powstawała spektakularna sesja zdjęciowa do najnowszej kampanii marki BADURA z Anetą Kręglicką! [WIDEO]

Gwiazdy na prezentacji najnowszej kolekcji obuwia znanej marki: Edyta Herbuś, Katarzyna Warnke, Aneta Kręglicka, Hanna Lis

Lubisz Anetę Kręglicką?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×