Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Zmysłowa sesja 17 polskich gwiazd w kreacjach duetu Paprocki & Brzozowski! Wszystkie wyglądają obłędnie!

Viva! sesja gwiazdy paprocki brzozowski


17 gwiazd w sesji Paprocki&Brzozwski dla Vivy!

Uwielbiany przez polskie gwiazdy duet projektantów Paprocki&Brzozowski  niedawno obchodził 17 urodziny swojej marki. Z tej okazji odbył się wyjątkowy pokaz i przyjęcie, na którym pojawiły się największe muzy projektantów. Na tym jednak nie zakończono świętowania jubileuszu.

W ostatnim numerze magazynu Viva! zaprezentowano przepiękną sesję zdjęciową, w której wzięło udział 17 muz duetu modowego, m.in. Joanna Koroniewska, Kinga Rusin, Anna Dereszowska , Anna Mucha, Edyta Herbuś. Każda z nich wystąpiła w wyjątkowej kreacji.

Na niezwykłych fotografiach gwiazdy zaprezentowały fenomenalne suknie duetu Paprocki&Brzozowski, które mogliśmy podziwiać na ich pokazach i czerwonym dywanie. Jedną z najpiękniejszych kreacji miała na sobie ciężarna Joanna Koroniewska, która pozowała do zdjęć w delikatnej, białej i zwiewnej sukni, do złudzenia przypominającej kreację ślubną. Na zdjęciach w urodzinowej sesji nie widać brzuszka, jednak gwiazda M jak miłość po prostu promienieje. Najwyraźniej błogosławiony stan naprawdę jej służy.

Wśród fotografowanych gwiazd pojawiła się także zmysłowa Anna Dereszowska, prezentująca seksowny garnitur z haftami i głębokim dekoltem. Jako jedyna z pań biorących udział w sesji, Dereszowska nie miała na sobie sukni. Szczególną uwagę zwróciła także seksowna Anna Mucha , która tym razem wystąpiła w prawdziwie hollywoodzkim wydaniu. Lawendowa suknia wyszywana koralikami pięknie podkreśliła idealną figurę aktorki. Głęboki dekolt i kuszące rozcięcie na nodze, to przecież motywy idealnie pasujące do stylu apetycznej Muchy.

Sesja zdjęciowa dla Viva! bazowała na trzech różnych sceneriach. Jedna z nich miała miejsce w iście rajskim ogrodzie. Na tej fotografii ujęte zostało piękno Maceliny Zawadzkiej, Pauliny Krupińskiej, Edyty Zając-Rzeźniczak, Edyty Herbuś i Karoliny Malinowskiej.

W całej sesji zdjęciowej wzięło udział 17 muz duetu projektantów. Każda z nich reprezentowała odmienną urodę, styl i charakter. Jednak wszystkie piękne gwiazdy połączyła przede wszystkim miłość do projektów Praprocki&Brzozowski.

Projektantom życzymy oczywiście wszystkiego co najlepsze.

Gwiazdy na urodzinowym pokazie Paprocki & Brzozowski: Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Reni Jusis

 

Zmysłowa Anna Mucha pręży soczysty biust i wypina jedną zgrabną nogę w kreacji ukochanych projektantów!

 

 

Kreacje gwiazd na urodzinowym pokazie Paprocki&Brzozowski były oszałamiające! To ekskluzywne wideo zza kulis trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Czy masz w swojej szafie ciuchy duetu Paprocki&Brzozowski?Komentarzy: 1


Gość | 7 listopada 2017, 14:50

Maja Sablewska wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie przypuszczałam że ma tak rewelacyjną figurę, dziary też super, zmysłowa wręcz eteryczna , super


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×