Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Figura, Dorociński, Ostaszewska, Bachleda – Curuś i inne gwiazdy w Gdyni [dużo zdjęć]

Fotografia: ONS


Trwa 39. Festiwal Filmów Fabularnych w Gdynii. Do Olgi Bołądź, Sonii Bohosiewicz, Macieja Stuhra, państwa Zamachowskich i wielu innych (zobacz: Olga Bołądź, Sonia Bohosiewicz, Zamachowscy i Maciej Stuhr z partnerką[dużo zdjęć]) dołączyły kolejne gwiazdy. Każda z nich pojawiła się tam z jakiegoś powodu. Najczęściej tym powodem jest zagranie w którymś z filmów wyświetlanych podczas festiwalu. Wiele gwiazd przybyło po ty, by wspierać swoich kolegów z branży.

Zaskoczeniem jest pojawienie się naszej rodaczki mieszkającej za granicą – Alicji Bachledy – Curuś (zobacz: Alicja Bachleda – Curuś niespodziewanie pojawiła się w Gdynii!) oraz prawdopodobnie jej nowego partnera, Piotra Woźniaka-Staraka (zobacz: Alicja Bachleda-Curuś pokazała się na imprezie z nowym partnerem. Już go kiedyś widzieliśmy u jej boku!).

Wczoraj na Gdynii dojechali m.in. Jan Komasa – jego film, Miasto 44 będzie dziś miał tam premierę oraz odtwórcy głównych ról – Antoni Królikowski, Józef Pawłowski i inni. Swoją obecnością zaszczyciła festiwal Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska oraz Maja Bohosiewicz. Wśród mężczyzn dojrzeliśmy jeszcze Marcina Dorocińskiego, Tomasza Kota (wciela się w postać Zbigniewa Religi w filmie „Bogowie”) i Wojtka Mazolewskiego. Muzyk napisał muzykę do filmu pt. „Kebab i horoskop”. Dołączy do niego partnerka Maja Sablewska, by wspierać go w takim ważnym dniu (zobacz: Maja Sablewska pojechała do Gdynii wspierać swojego ukochanego).

Zobaczcie naszą galerię.Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×