Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 24.01.2018

Jarosław Bieniuk zdradził nam rodzinny sekret! „To jest rytuał, który sprawia nam przyjemność” [WIDEO]Jarosław Bieniuk o Wielkim Meczu TVN vs WOŚP

Już w niedzielę 3 września odbędzie się Wielki Mecz TVN kontra WOŚP. Należy pamiętać, że ten mecz jest wyjątkowy – gwiazdy spotykają się, aby zebrać pieniądze na zakup wielofunkcyjnej karetki do Izby Przyjęć Instytut Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka, której koszt to 500.ooo zł. Cały dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych smsów zostanie przekazany właśnie na ten cel. W drużynie TVN-u zobaczymy m.in. Jarosława Bieniuka, który zdradził nam, jak przygotowuję się do Wielkiego Meczu.

Ja powiem szczerze, że dzisiaj jestem pierwszy raz ponieważ mieszkam w Trójmieście na co dzień i mam swoje obowiązki, ale to jest ostatni trening przed tym ważnym Wielkim Meczem, więc musiałem przyjechać, poznać kolegów, poznamy dzisiaj pierwszą jedenastkę, będziemy się przygotowywać do tego meczu  już pod kątem taktycznym i ustawienia, tak więc myślę, że warto było przyjechać.

Kto w czasie treningów zajmie się przygotowaniem wyprawki szkolnej dla dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej? Oto co nam powiedział:

Ja szykuję wyprawkę razem z dziećmi, to jest rytuał i sprawia nam to przyjemność, jeździmy razem po książki i po zeszyty.

Więcej w poniższym wywiadzie.

Odmieniony Jarosław Bieniuk na weselu! Zaskoczył swoją metamorfozą!

Jarosław Bieniuk - Wielki Mecz TVN kontra WOŚP - trening

Jarosław Bieniuk – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP – treningKomentarzy: 3


bea | 3 września 2017, 18:22

super dzieciaczki i super tata <3


Gość | 1 września 2017, 23:10

Ania – najpiękniejsza ! Pamiętamy !


Dana | 1 września 2017, 23:01

Ale Jasiu ma tak buzke uśmiechnięta Taki cudowny kwiatuszek Naprawdę piękne są te dzieciaczki


Dodaj komentarz
×