Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Wielkanoc u Kingi Rusin wygląda nietypowo: „Zjem kawałek pasztetu z soczewicy”. Jeszcze ciekawej mówi o potrawach dla reszty rodziny [WIDEO]Jak Kinga Rusin spędzi Wielkanoc 2017?

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna Wielkanoc. Dla wielu to czas odpoczynku i okazja do spotkania z rodziną czy skosztowania smacznych potraw.

Z pewnością do tradycyjnych smakołyków, które znajdą się na większości polskich stołów będą jajka w każdej postaci, żurek czy biała kiełbasa. U Kingi Rusin wygląda to jednak zupełnie inaczej. Chociażby dlatego, że dziennikarka nie je mięsa.

Generalnie uważam, że święta to jest wspaniały moment, żeby wyłączyć telefon, wszystko inne, co nas dookoła rozprasza i wykorzystać te 2-3 dni na rozmowę, spacer, chwilę ze sobą i tak, mam nadzieję, będą te moje święta wyglądały. Takie zapychanie to jest dla mnie drugorzędna sprawa. Podzielimy się pewnie jajkiem, ja zjem kawałek pasztetu z soczewicy, a reszta to nie wiem jak sobie poradzi – powiedziała

Jak i gdzie prezenterka spędzi tegoroczną Wielkanoc?

Rodzinnie. Nie oznacza do końca w domu. Na pewno się gdzieś wybierzemy – dodała

Trzeba przyznać, że święta u prezenterki zapowiadają się dość alternatywnie.

Zobacz także: Córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa są rozrzutne? „Nie mają nieograniczonego dostępu do pieniędzy” [Wideo]

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN, 1 kwietnia 2017

Wielkanoc u Kingi Rusin

Jak spędzasz Wielkanoc?Komentarzy: 1


GośćWIOLA | 15 kwietnia 2017, 22:44

LUBIE KINGE I JEJ CORKI , ALE KINGA CALY CZAS UCIEKA Z DOMU W DOMU CHYBA WIEJE HALNY CZYZBY KINGA NIE UMIE ZORGANIZOWAC CIEPLYCH RODZINNYCH SWIQT


Dodaj komentarz
×