Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

Tylko my znamy szczegóły dotyczące ślubu i wesela Magdy Gessler!

Magda Gessler ślub i wesele


Magda Gessler i Wlademar Kozerawski wzięli ślub?

Przebojowa gwiazda TVN Magda Gessler już od kilku lat deklaruje, że zamierza zamieszkać wspólnie, ze swoim ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Jednak na razie wydaje się to mało prawdopodobne bowiem Kozerawski dawno temu wyjechał do Kanady, tam otworzył prywatną praktykę lekarską i jest cenionym specjalistą chirurgii estetycznej. Gessler natomiast to wielka gwiazda TVN, wyjątkowa osobowość telewizyjna, ceniona restauratorka, autorytet w branży gastronomicznej, kobieta wulkan, ciesząca się niesłabnącą popularnością, realizująca swoje nowe projekty telewizyjne.

Zatem para spotyka się w wolnych chwilach w Toronto, albo w Warszawie. Każde z nich odbyło przynajmniej setkę podróży na trasie Warszawa-Toronto i z powrotem. Jeden bilet lotniczy to koszt przynajmniej 1500 zł. Od czasu, kiedy są razem, czyli od 2003 roku, tylko na te podróże wydali około… 300 tysięcy złotych! Miłość na odległość kosztuje.

Magda Gessler została twarzą nowego kanału! Zbije na nim fortunę?

Kuluarowe pogłoski o rzekomym wspólnym zamieszkaniu i ślubie Magdy Gessler z Waldemarem Kozerawskim jak na razie możemy potraktować z przymrużeniem oka. Tym bardziej zadziwiła nas informacja jaką przeczytaliśmy w Fakcie:

Magda Gessler zdecydowała się ujawnić zaskakującą prawdę na temat swojego związku z Waldemarem Kozerawskim. Do tej pory znana restauratorka utrzymywała, że ślub jest dopiero przed nimi. Teraz okazało się, że Gessler i Kozerawski są już małżeństwem od 13 lat! Gwiazda TVN-u na swoim Facebooku opisała szczegóły tej uroczystości

O co chodzi z weselem Magdy Gessler?

Owszem miało być pięknie. Ślub miał się odbyć w cerkwi pod wezwaniem św. Mikołaja w Białowieży a huczne wesele w restauracji „Carska”. Te ceremonie miały się odbyć w marcu… 2011 roku, ale się nie odbyły. Natomiast w czerwcu 2004 roku Magda Gessler i Waldemar Kozerawski wspólnie wyprawili w Krakowie wielkie przyjęcie. Ponieważ miało miejsce w restauracji o nazwie „Wesele”, część uczestników tak je właśnie wspomina.

Tak więc było wesele, ale ślubu, jak dotąd, nie było. Biorąc pod uwagę zobowiązania obojga , żyjących na dwóch kontynentach, ich wspólne zamieszkanie i ślub to na razie chyba kwestia dalszej przyszłości.

Magda Gessler lubi chwalić się swoim ukochanym. Choć para rzadko się widuje, restauratorka za każdym razem zapewnia, że temperatura w ich związku wciąż jest bardzo wysoka. Gessler zawsze nazywa swojego ukochanego „mężem”, choć oficjalnie wciąż nim nie jest.

Jakiś czas temu na palcu Magdy Gessler pojawił się pokaźny pierścionek, wówczas wszyscy FAKTYCZNIE byli przekonani, że Kozerawski w końcu poprosił swoją ukochaną o rękę… Oliwy do ognia dolała sama Gessler, która uwielbia prowokować internautów swoimi wpisami na Facebooku. I tym razem jej perfekcyjnie opanowane technik manipulacji wprowadziły zamieszanie wśród fanów a nawet mediów. Magda Gessler napisała:

Nasza rocznica, nie uwierzycie. 13… od naszego WESELA w Krakowie w mojej dawnej restauracji Wesele pod Teatrem Starym… było wesele na 180 osób… a śpiewało 40 górali… tańczyliśmy do rana. 13 lat minęło…

Zatem gwiazda TVN świętuje 13 rocznicę… ale przyjęcia jakie miało miejsce w 2004 roku w Krakowie w restauracji o nazwie „Wesele”!

Tak więc „wesele” było 13 lat temu, natomiast na ślub Magdy Gessler nadal czeka cała Polska – takie są FAKTY.

Magda Gessler odmówiła udziału w hitowym show TVN: „Nie można mieć wszystkiego”. Nie odpowiadają jej warunki na planie

Magda Gessler (w sukience swojego pomysłu), prezentacja ramówki TVN na jesień 2016 (fot. AKPA)

Magda Gessler świętuje 13 rocznicę „Wesela”

Facebook

Magda Gessler & Waldemar Kozerawski

Czy byłeś/aś kiedyś w restauracji Magdy Gessler?Komentarzy: 1


Gośćkasia | 7 czerwca 2017, 01:16

Krzywa geba sie chajtnela i co z tego kogo to obchodzi ? 👎😒😱😡🐽🌚


Dodaj komentarz
×