Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Tylko u nas: Jessica Chastain jest w Polsce! Pokazała zdjęcia ze zwiedzania Warszawy

May 4, 2015 New York City, NY
Jessica Chastain
Costume Institute Benefit celebrating the opening of 'China: Through the Looking Glass' held at The Metropolitan Museum of Art.
© Arroyo-OConnor / AFF-USA.COM


Jessica Chastain jest w Polsce! Pokazała zdjęcia ze zwiedzania Warszawy. Aktorka odwiedziła willę Żabińskich przy warszawskim ZOO na Pradze, którzy pomagali żydom w czasie drugiej wojny światowej, ukrywając ich w pomieszczeniach mających służyć zwierzętom, które zostały zabite, kiedy hitlerowcy wkroczyli na teren warszawskiego ZOO, oraz Pomnik Umschlagplatz na terenie getta w Warszawie, miejsce kaźni Żydów i Polaków.

Aktorkę do Polski przywiodły sprawy zawodowe. Zagra żonę Jana Żabińskiego, dyrektora praskiego ZOO, w filmie „Zookeeper’s Wife” na podstawie książki Diane Ackerman o tym samym tytule. Premiera filmu jest planowana na 2016 rok. Reżyseria ma się zająć Niki Caro. Jessica Chastain jako Antonina Żabińska na pewno świetnie sobie poradzi. To może być oscarowa rola.

Wszyscy są zaskoczeni. Nie brakuje pytań. Czy zdjęcia do filmu kręcone są w Polsce? Aktorka z niczym się nie zdradziła i wszystko utrzymywała w tajemnicy.

Zobaczcie pamiątkowe, zdjęcia które Jessika zrobiła sobie w czasie pobytu w Polsce.

Zobacz także: Oscarowe kreacje 2015 – zobacz jak zaprezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie! [wideo]

Jessica Chastain w Polsce

 

Jessica Chastain w Polsce

Jessica Chastain w PolsceKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×