Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 22.01.2018

Teresa Rosati pierwszy raz o porodzie Weronki. W jakim stanie jest świeżo upieczona mama? [WIDEO]Teresa Rosati o porodzie Weroniki

Ciąża Weroniki Rosati była jednym z najczęściej komentowanych tematów w polskim show-biznesie. Weronika na początku tygodnia urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Elizabeth, a dumna babcia podziękowała jej na Instagramie za „cudowną wnuczkę”. Gwiazda postanowiła rodzić w Stanach Zjednoczonych, aby uniknąć szumu medialnego związanego z porodem. Nam udało się dowiedzieć, jak czuje się Weronika!

Weronika czuje się świetnie, ale proponowałabym, aby z nią na ten temat bezpośrednio rozmawiać. Mogę powiedzieć, że czuje się świetnie, znakomicie i jest bardzo szczęśliwa.

Czy Teresa Rosati widziała już swoją wnuczkę?

Wolałabym pozostawić to dla nas, te bardziej szczegółowe informacje o całym wydarzeniu. Mam jeszcze kilka innych wnucząt, więc nie chciałabym się skupić na tej jednej, nowej.

Weronice serdecznie gratulujemy. Cała rozmowa z Teresą poniżej.

Weronika Rosati bawiła się na baby shower w gronie najbliższych. Nie zabrakło Teresy Rosati i ślicznych prezentów!

TYLKO U NAS! Weronika Rosati urodziła! Wybrała dla córki zupełnie inne imię niż podawały tabloidy!

Matka Weroniki Rosati chwali się wspaniałą wnuczką na Instagramie!

Czy Robert Śmigielski i Weronika Rosati pasują do siebie?Komentarzy: 1


Buka | 13 grudnia 2017, 22:16

No to teraz radość pewnie niesamowita w rodzinie, a panią Weronikę czeka ciężka praca nad zrzuceniem wagi po ciąży, bo jak widać było po zdjęciach nieźle się jej przytyło. Ja brałam iqgreen, bo przyspiesza metabolizm i jest naturalny, więc nie szprycowałam się jakąś chemią. Lekarz pozwolił troszkę ćwiczyć i wróciłam do wagi sprzed ciąży nawet w dość niedługim czasie. Dużo zdrowia dla małej istoty!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×