Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Producenci cieszą się z odpadnięcia Renaty Kaczoruk z Tańca z gwiazdami. Powód? Nowy program Renaty! [WIDEO]Renata Kaczoruk już myśli o kolejnych programach!

Renata Kaczoruk zakończyła swoją przygodę z programem Taniec z gwiazdami. Gwiazda odpadła w ostatnim odcinku, co było sporym zaskoczeniem dla widzów i jurorów. Dotychczas Renulka zbierała same ochy i achy zostawiając konkurencję daleko w tyle. W miniony piątek Kaczoruk i jej partner wytańczyli sobie ostatnie miejsce w rankingu.

Czy Renata przeżywa wyniki programu? Raczej nie, bowiem ma przed sobą kolejne projekty, którym w końcu może poświęcić się w stu procentach:

Bardzo się cieszę, że tak się stało i bardzo się cieszę na kolejne projekty, które ruszają natychmiast. Nie będę miała czasu opłakiwać. Ten nowy projekt będzie związany z ruchem w głowie.

Jak się okazało, są osoby, które cieszą się, że Renata tak szybko pożegnała się z programem:

Producenci życzyli mi szybkiego odpadnięcia, więc się cieszą.

Cała rozmowa poniżej:

Renata Kaczoruk zakończyła swoją taneczną przygodę w towarzystwie pięknej mamy! Już wiadomo po kim Renulka odziedziczyła urodę!

Iwona Pavlović ubolewa nad przegraną Renaty Kaczoruk w „Tańcu z Gwiazdami”. Nie uwierzycie co według niej zawiniło! [WIDEO]

Popek ocenił szanse Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”. Ma przy okazji wiadomość dla Kuby Wojewódzkiego [WIDEO]

Czy bawią cię żarty Renaty Kaczoruk?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×