Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Paulina Sykut zdradziła swojego faworyta nowej edycji „Tańca z gwiazdami”! To dopiero niespodzianka [WIDEO]Kto jest faworytem Pauliny Sykut w Tańcu z gwiazdami 8?

Pierwszy odcinek Tańca z Gwiazdami wzbudził ogromne emocje. Przede wszystkim z trzech powodów – debiut nowej jurorki, udział kontrowersyjnego rapera Popka i rywalizacja byłych partnerów, czyli Beaty Tadly i Jarosława Kreta. Jak zdaniem gospodyni show – Pauliny Sykut – publiczność przyjęła te wszystkie nowinki?

Na początek Paulina oceniła Olę Jordan, która zajęła miejsce Beaty Tyszkiewicz:

To nie ja jestem od oceniania jurorów, ale myślę, że bardziej publiczność, która ogląda. Ja nie będę obiektywna. Bardzo polubiłam Olę, zresztą uwielbiam nasze jury i myślę, że to publiczność, a przede wszystkim widzowie powinni oceniać, czy są fanami, czy nie. Ja jestem jak najbardziej na tak.

A kto jej zdaniem wypadł najlepiej w pierwszym odcinku?

Myślę, że wszyscy byli dobrzy, na tyle ile potrafili zatańczyć, dali z siebie wszystko i to było czuć. Powiem szczerze, że Popek świetnie sobie radzi. Przede wszystkim bardzo się przykłada i to jest bardzo istotne.

Waszym zdaniem Popek wygra Kryształową Kulę? Dodajmy, że w pierwszym odcinku Tańca z gwiazdami 8 to właśnie on dostał najwięcej głosów.

Taniec z Gwiazdami: Piękna Paulina Sykut-Jeżyna w swojej bajkowej sukni wyglądała jak Calineczka!

„Taniec z gwiazdami 8” czas zacząć! Tak gwiazdy wystąpiły w pierwszym odcinku: Renata Kaczoruk, Beata Tadla, Popek, Kasia Dziurska

Gwiazdy na otwarciu nowego biznesu Anny Lewandowskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska

Lubisz styl ubierania Pauliny Sykut-Jeżyny?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×