Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

SZOK! W wiosennej ramówce nie zobaczymy „The Voice of Poland”!

The Voice of Poland


Mamy bardzo smutną wiadomość dla wszystkich fanów „The Voice of Poland”.

Jak dowiedział się JastrzabPost.pl tego muzycznego formatu nie zobaczymy we wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Władze stacji zapowiadają jednak, że show nie znika całkowicie, ale jest przeniesione na jesień.

TVP2 informuje, że emisja szóstej serii programu „The Voice of Poland” została przeniesiona na jesień.
Powodem takiej decyzji jest dbałość o zachowanie jak najwyższych standardów programu, który uznanie widzów zawdzięcza właśnie wysokiemu poziomowi artystycznemu i realizacyjnemu.
Okres pomiędzy ostatnią, jesienną edycją a  planowaną na wiosnę, szóstą odsłoną „The Voice of Poland” okazał się zbyt krótki dla producenta wykonawczego programu, firmy Rochstar Sp. z o.o., by przygotować go na równie wysokim poziomie, co poprzednie edycje.
Sympatyków programu pragniemy uspokoić, że „The Voice of Poland” nie znika na stałe z ramówki TVP2. Program powróci do Dwójki jesienią 2015 roku w formule gwarantującej naszym widzom najwyższą jakość – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Od dłuższego czasu producenci mieli problem ze skompletowaniem jury. Z zasiadania w fotelu zrezygnowała Edyta Górniak, Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk. Również prowadząca – Magdalena Mielcarz zapowiedziała, że nie będzie mogła poprowadzić kolejnej edycji TVoP (zobacz: Magda Mielcarz poprowadzi kolejną edycję Voice of Poland?). Na jej miejsce szybko znalazła się zastępczyni – Halina Mlynkova.

Rezygnacja z tego programu jest bardzo zaskakująca, ponieważ od kilku tygodni trwają castingi – o czym informował na swoim Instagramie Maciej Musiał – współprowadzący.

Żałujecie?

Maryla Rodowicz na planie The Voice Of Poland

Maryla Rodowicz na planie The Voice Of Poland
Fot. screen z Instagram

 

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×