Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Marcelina Zawadzka nie chciała wygrać Telekamery 2017: „Nie wiem, jak to powiedzieć” [Wideo]Marcelina Zawadzka stresowała się przed odebraniem Telekamery!

Aż trudno w to uwierzyć. Wiele gwiazd telewizji marzy o Telekamerze. Jak się okazuje, nie do końca wszyscy. Marcelina Zawadzka nie chciała wychodzić na środek podczas gali.

Miss i prezenterka Pytania na śniadanie zdradziła nam, że to dziwne uczucie i wolałaby nie wygrywać Telekamery.

Jestem wzruszona, że w ogóle jestem nominowana. Zawsze byłam gościem Telekamer to siedziałam sobie spokojnie, klaskałam, biłam brawo i dziwiłam się „O jeny, jak się wszyscy wzruszają, fajnie, miło, miło”, a teraz czuję to i mam nadzieję, że nie będę musiała wychodzić na środek (śmiech). Nie wiem, jak to powiedzieć. Chcę, a z drugiej strony… Jestem jedyną dziewczyną nominowaną – powiedziała nam

Z tonu w jakim wypowiedziała te słowa Marcelina jasno wynika, że po prostu stres wziął górę. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować i życzyć kolejnych statuetek!

Zobacz także: Marcelina Zawadzka o Miss Universe i Izabelli Krzan: „My na arenie międzynarodowej jesteśmy niezauważalni…”

Marcelina Zawadzka - Nadzieja Telewizji - TeleKamery 2017

Marcelina Zawadzka – Nadzieja Telewizji – TeleKamery 2017

Czy Marcelina Zawadzka jest seksowna?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×