Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Rafał Maślak wygryzł Zygmunta Chajzera z funkcji jurora w Supermodelce Plus Size? „To akurat nie był typ jego osoby do tej roli” [WIDEO]Rafał Maślak wygryzł Zygmunta Chajzera?

We wrześniu w Polsacie wystartuje program Supermodelka Plus Size. Będzie to odpowiednik doskonale znanego już Top Model, ale w wersji dla puszystych. Skład jurorski był bardzo starannie dobierany. Do tego stopnia, że początkowy juror Zygmunt Chajzer ostatecznie nie zagrzał posady w programie.

Zastąpił go w ostatniej chwili Rafał Maślak. Teraz model się tłumaczy.

Ja cały czas się zastanawiam i szczerze mówiąc bawi mnie ta cała sytuacja nabuzowania tego wszystkiego przez media, ponieważ ja nie miałem o tym pojęcia. Dostałem propozycję, pojechałem na rozmowę, okazało się, że „okej, bierzemy ten projekt”, a po czym czytam na portalach, że wygryzłem Zygmunta Chajzera. Później się faktycznie dowiedziałem, że on był nominowany do tego. Ja nie miałem z tym nic wspólnego. Nie wiem, czy pan Zygmunt ma do mnie jakąś urazę, ale ja absolutnie myślę, że to jest profesjonalista i on wie jakimi zasadami rządzi się show-biznes. Może to akurat nie był typ jego osoby do tej roli. Wydaje mi się, że to bardziej w tę stronę. Może nie brnijmy dalej… Myślę, że on absolutnie nie przyjął tego do siebie. Ja bym szczerze z nim porozmawiał… – powiedział nam

Jesteśmy ciekawi, jak Rafał Maślak odnajdzie się w nowej dla siebie roli. Myślicie, że rzeczywiście będzie lepszym jurorem niż Zygmunt Chajzer?

Zobacz także: Rafał Maślak ma specjalne powody do radości: „To właśnie dzisiaj mija…”

Rafał Maślak - konferencja prasowa Supermodelka Plus Size

Rafał Maślak – konferencja prasowa Supermodelka Plus Size

Będziesz oglądać nowy program Supermodelka Plus Size?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×