Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

Joanna Krupa i Romain Zago wcale nie podzielili majątku! Modelka w końcu wyznaje: „Ja bym musiała mu dopłacić” [WIDEO]Joanna Krupa o podziale majątku z mężem?

Joanna Krupa to bez wątpienia najpiękniejsza modelka w Polsce. O jej względy starają się mężczyźni z całego świata. Do tej pory była niedostępna, ponieważ tworzyła szczęśliwe małżeństwo. Niedawno ogłosiła, że się rozwodzi.

Joanna Krupa i Romain Zago po 10 latach związku w grudniu minionego roku rozstali się. Modelka dopiero kilka tygodni temu potwierdziła doniesienia mediów o kryzysie w jej związku. Teraz jednak sprawy nabrały zupełnie innego obrotu i pojawiła się szansa na odbudowanie małżeństwa.

Za dużo nie mówię o tym, ale mówię, że jesteśmy przyjacielami. On do mnie dzwonił chyba z 5 razy dzisiaj. Jeszcze nie komentuję na ten moment, ale był w LA z moimi pieskami. Jesteśmy na dobrym poziomie. Obojętnie co się stanie wszystko będzie dobrze. Nie wiem z tej strony, ale jest okej. Na pozytywnie – wyjawiła nam

Jak się okazuje, ich wspólny majątek wcale nie został jeszcze podzielony. Co więcej, Joanna nie miałaby co dzielić, wręcz przeciwnie:

Nie ma, że kłócimy się o majątek. Nie ma takiej sytuacji. Jakby był podzielony to ja bym musiała mu dopłacić. To jest facet z klasą. To nie jest podzielone – wyznała

Mamy nadzieję, że w tak serdecznych relacjach Joanna i Romain pozostaną nawet po rozwodzie.

Zobacz także: Joanna Krupa dostała własne reality-show. Tylko nam zdradziła szczegóły produkcji [Wideo]

Joanna Krupa w sukni Dawida Wolińskiego

Joanna Krupa nie podzieliła majątku z mężem

Czy Joanna Krupa i Romain Zago powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 5


ZA | 3 czerwca 2017, 12:47

Co z tego ,że jest to facet z klasą. Po co jej jego klasa skoro ją porzucił . Powinna założyć stabilną rodzinę i zająć się kształceniem potomstwa , aby coś po sobie zostawaić. A jej coś odbiło z tymi pieskami i jeżeli nie zmieni swojego stylu życia to zmarnuje je jak Wioletta Willas.


Gość | 3 czerwca 2017, 09:21

Durna kwoka


Gość | 3 czerwca 2017, 08:10

Madrzejsza od KRASULI.


Gość | 2 czerwca 2017, 20:13

Ten pytajacy to rudy prostak.


Gość | 2 czerwca 2017, 17:28

Pogonic Zydowe neich zarabia na wlasniej D..pie.


Dodaj komentarz
×