Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

TVN to pokaże? Niewierzący Piotr Czaykowski uwiódł księdza w „Azja Express”! [WIDEO]Piotr Czaykowski o Azja Express i odcinku z księdzem

Program Azja Express 2 to niekwestionowany hit TVN. Jako pierwsi z programu odpadli Tymon Tymański wraz z synem Lucasem. W programie pozostało jeszcze 7 par, w tym Michał Piróg ze swoim przystojnym kompanem Piotrem Czaykowskim. Ostatnio model wybrał się na zakupy do sklepu Kazar, a przy okazji zdradził nam, jak podobają się mu pierwsze odcinki show:

Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Pierwszy odcinek mi się bardzo podobał, uważam że jest pełen takiej wartkiej akcji, fajnie pokazali relacje między nami w parach i między parami, natomiast w drugim odcinku widzę, że jest jakiś tam schemat, oni przybliżają postaci, budują bohaterów, każdego po kolei i nas w parach jako takiego jednego bohatera.

Piotr stara się być bardzo tajemniczy, jednak udało nam się dowiedzieć, który moment w trakcie trwania programu był dla niego najbardziej niezwykły:

Był taki przepiękny moment, jak z Michałem poznaliśmy takiego chłopaka, który pracował na plebanii. Ja jestem niewierzący, Michał jest Żydem. Zapukaliśmy do kościoła i nikogo tam nie było. Spotkaliśmy takiego chłopaka, który pracował na plebani, zapytaliśmy się czy nam pomoże i on odpowiedział, że prawdopodobnie tak. I on był taki szczęśliwy i mówi – Ja wiem, że w Indiach kręcą tego typu programy, ja wiem, że przyjeżdżają ludzie z zachodu, Europy i ze Stanów i ja tak marzyłem, żeby oni kiedyś zapukali do mych bram i wy jesteście. Ja zrobię wszystko czego chcecie.

Jeśli jesteście ciekawi o co Michał Piróg i Piotr Czaykowski poprosili chłopca, który chciał spełnić każde ich życzenie? Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał.

Wydało się! Wiemy kiedy Michał Piróg odpadł z „Azja Express”! To szybciej niż mogłoby się wydawać! [WIDEO]

Michał Piróg i Piotr Czaykowski - Azja Express 2, konferencja

Michał Piróg i Piotr Czaykowski – Azja Express 2, konferencja

Piotr Czaykowski - Kazar, kolekcja jesień zima 2017

Piotr Czaykowski – Kazar, kolekcja jesień zima 2017

Oglądasz program „Azja Express”?Komentarzy: 4


sdd | 22 września 2017, 17:37

fffsgfdss


Gość | 20 września 2017, 01:02

Jak mozna uznać ze go uwiedli


Gośćas | 18 września 2017, 10:32

nienawidze zboczencow


Gość | 18 września 2017, 08:22

Fajny jest….szkoda że gej 😯


Dodaj komentarz
×