Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Paulina Sykut była już spakowana do wyjazdu na obóz Anny Lewandowskiej! Ale nie dotarła! Co się stało?Paulina Sykut zrezygnowała z obozu Anny Lewandowskiej. Jak schudła?

Paulina Sykut, która ma wręcz figurę na miarę modelki, zaskoczyła ostatnio internautów, gdy ogłosiła, że przeszła na dietę. Przez jakiś czas jej posiłki, które spożywała w ciągu dnia, nie przekraczały 600 kcal. Okazuje się, że drastyczna zmiana stylu odżywiania się gwiazdy nie wynikała z chęci schudnięcia przed nowym sezonem Tańca z gwiazdami, a była jedynie sposobem na oczyszczenie organizmu z toksyn:

To była chwilowa, oczyszczająca dieta, która trwała kilka dni. Wzmacniająca, oczyszczająca trwająca kilka dni, więc nie była ona specjalnie przed „Tańcem z Gwiazdami”. W niej nie chodzi o kalorie, ale o oczyszczanie, więc były to głównie warzywa. Nie byłam na diecie przez wzgląd na figurę, ale na dobrą kondycję jelit. Także spokojnie, nie bójcie się o mnie, ja się tak nie odżywiam. To była chwilowa, oczyszczająca dieta. Ja się niezwykle zmartwiłam, że można do tego stopnia pleść takie banialuki i przekręcać rzeczywistość,żeby wszyscy w koło się martwili.

Paulina w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że rozważała udział w obozie Ani Lewandowskiej! Była już nawet zapisana, jednak brak czasu nie pozwolił jej na to, aby mogła wyjechać:

Miałam chęci, nawet się zapisałam, ale nie miałam czasu. Bo to wcale nie jest tak, że jeżeli ktos jest szczupły i ma nienaganną figurę, to nie powinien ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Bo tak naprawdę na tym polega zdrowy tryb życia, dbanie o siebie i o swoje zdrowie. Na odżywianiu odpowiednim i na aktywności fizycznej. Mało kto tak do końca w dzisiejszych czasach to pojmuje, więc to jest zastanawiające. Odżywiania to nie tylko napychanie się czymkolwiek, ale to świadome jedzenie.

Cała rozmowa poniżej:

Paulina Sykut nie jest zadowolona ze swojej sylwetki? Przeszła na morderczą dietę i znika w oczach!

Cały internet zachwycony matką Roberta Lewandowskiego! Takiej kreacji pozazdrościłaby jej nawet Ania

Anna Lewandowska wysłała do swojego brata i jego ukochanej tajemniczą paczkę! Gdy ją otworzyli… „PRZENIGDY bym się nie spodziewał!”Komentarzy: 1


Gość | 8 lutego 2018, 22:31

Dziewczyna ma racje.Kazdy z nas kto robi sport musi od czasu Do czasu przejsc na kilka dni na diete oczyszczajaca dla dobra jelit.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×