Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Paulina Krupińska żałuje, że udzieliła nam tego wywiadu! Chyba jest dla siebie zbyt surowa! [WIDEO]Paulina Krupińska nie lubi na siebie patrzeć

Paulina Krupińska w 2012 roku wygrała konkurs Miss Polonia i od tego czasu jej kariera potoczyła się błyskawicznie. 30-latka obecnie jest prezenterką TVN Style, a od pewnego czasu możemy oglądać ją w show Mali Giganci.

Okazuje się, ze Paulina z braku czasu nawet nie ma kiedy oglądać programu, w którym bierze udział:

Obejrzałam jeden odcinek. Tak się zawsze trafia, że we wszystkie niedziele, kiedy była emisja show pracowałam, więc jest mi ciężko siebie ocenić, ale wydaje mi się, że jest ok.

Paulina przyznała, że nie lubi oglądać siebie na ekranie, a nawet nie przepada za przeglądaniem wywiadów, które udziela przed kamerą:

Nie. Nie lubię oglądać siebie na ekranie. Jak nawet teraz udzielam Tobie wywiadu, jest super sympatycznie, po czym potem oglądam siebie na waszym portalu i myślę sobie o nie, Krupińska co Ty gadałaś za głupoty!

Paulina zdecydowanie jest zbyt krytyczna wobec siebie. 🙂

Paulina Krupińska świąteczne zakupy ma już za sobą! W uroczej stylizacji spacerowała po Pasażu Tesco i polowała na upominki!

Sebastian Karpiel-Bułecka traci fanów przez Paulinę Krupińską! Co ona na to? „Zapytałam się go o co chodzi” [WIDEO]

Gwiazdy na świątecznym evencie w Pasażu Tesco: Natalia Siwiec, Paulina Krupińska, Mateusz Gessler, Agnieszka Kaczorowska, Kamila Szczawińska

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×