Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Paulina Krupińska o szalonych wakacjach z Agnieszką Woźniak-Starak! Spędziła z nią więcej czasu niż ze swoim partnerem! [WIDEO]Paulina Krupińska o przyjaźni z Agnieszką Woźniak-Starak

Paulina Krupińska od kiedy zdobyła koronę Miss Polonia wyrosła na jedną z gorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Każdy krok modelki jest bacznie obserwowany przez jej fanów i media. Paulina jest jedną z niewielu miss, które mogą pochwalić się tak dużą popularnością. Ostatnio spotkaliśmy ją na premierze poradnika, który powstał wspólnie z Małgorzatą Rozenek i Mateuszem Gesslerem w ramach współpracy z Pasażami Tesco. Oprócz świetnego kontaktu ze wspomnianymi gwiazdami, Paulina może pochwalić się także przyjaźnią z Agnieszką Woźniak-Starak, z którą ostatnio wybrała się na urlop w polskie góry. O szczegółach wyjazdu opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

My [z Agnieszką] znamy się lata. Robiłyśmy dużo wspólnych projektów razem, kiedyś kampanię dżinsów i mnóstwo innych projektów. Jesteśmy też w tej samej stacji, więc się mijałyśmy. Ale mamy wspólnych przyjaciół i jakoś tak się fajnie złożyło, że pojechałyśmy na wyjazd i było bardzo fajnie.

Paulina przyznała, że podczas pobytu w górach spędzała głównie czas w towarzystwie koleżanek, z kolei jej partner Sebastian Karpiel-Bułecka bawił się razem z mężem Agnieszki i pozostałymi kolegami:

Jeździłyśmy na nartach, chodziłyśmy do sauny, chodziłyśmy na basen i generalnie cały czas kobiety rozmawiały w swoim gronie, a mężczyźni w swoim i to było cudowne.

Cała rozmowa poniżej:

Małgorzata Rozenek, Paulina Krupińska i Mateusz Gessler na premierze swojej wspólnej książki dla Pasaży Tesco

Paulina Krupińska szczerze o macierzyństwie i ciężkim porodzie: „Cholernie bolało!”

Mało im zimy? Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak uciekły od wiosny wysoko w góry! Szaleją w śniegu jak podlotki!

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×