Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Zaskakująca opinia Pauliny Krupińskiej na temat „Azja Express”! Wszystko przez Karpiela-Bułeckę! „Od razu zaznaczam, że…” [WIDEO]Paulina Krupińska o Azji Express

Paulina Krupińska w tym roku ponownie została mamą. Wraz ze swoim partnerem Sebastianem Karpiel-Bułecka w maju przywitali na świecie syna. Paulina zawsze podkreślała, że zależy jej na dużej rodzinie i gromadce dzieci. W związku z ciążą i narodzinami dziecka na jakiś czas zniknęła z mediów, jednak od kilku dni znów bryluje na salonach. Pojawiła się na Balu Fundacji TVN, a także na konferencji akcji Pasaż Tesco, w której pełni rolę ekspertki w dziedzinie mody i urody.

Co mówi o swoim powrocie na salony?

Fajnie jest wrócić. Trochę wyjść z tych pieluch, z tych pieleszy domowych i pospotykać się ze znajomymi i z osobami z branży.

Na konferencji okazało się także, że Paulina pozazdrościła bratankowi swojego partnera Staszkowi Karpiel-Bułecka i w przyszłości – gdy odchowa trochę dzieci – chętnie wzięłaby udział w programie Azja Express!

Staszek mówił, że to była największa przygoda w jego życiu i chyba każdy uczestnik też tak może mówić. Ja bym bardzo chciała wystąpić w takim programie, czy w programie Agent, ale niestety z racji tego, że mam malutkie dzieci jeszcze nie będzie mi to dane przez najbliższe parę lat. Od razu zaznaczam, że tylko odchowam trochę dzieci to jestem bardzo chętna.

My również chętnie zobaczylibyśmy Paulinę w którymś z tych programów. A jeżeli jesteście ciekawi, co o drugiej edycji Azji Express zdradził jej Staszek, to koniecznie obejrzyjcie nasz materiał!

Wybraliście najpiękniejszą gwiazdę Balu TVN 2017! Swoją cudną kreacją zdetronizowała konkurencję

Paulina Krupińska - Pasaż Tesco 2017

Paulina Krupińska – Pasaż Tesco 2017

Paulina Krupińska, Mateusz Gessler i Małgorzata Rozenek - Pasaż Tesco 2017

Paulina Krupińska, Mateusz Gessler i Małgorzata Rozenek – Pasaż Tesco 2017

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 2


Gość | 11 września 2017, 12:35

Płaszcza się przed Miszczakiem tak bardzo,że aż jest to niesmaczne.Dupowłazy.


Gość | 11 września 2017, 09:03

Malgonia tak nieswiezo wyglada… Pani Paulinka rewelacja widac ze macierzynstwo jej sluzy


Dodaj komentarz
×