Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Jedyny wywiad z Pamelą Anderson w Polsce! Koniecznie musicie to zobaczyć. Zdradziła kilka zaskakujących sekretów!

Pamela Anderson w Polsce


Zapowiedź wywiadu z Pamelą Anderson w Dzień Dobry TVN

Seksbomba i największa gwiazda serialu Słoneczny Patrol Pamela Anderson po raz pierwszy w swojej karierze odwiedziła Polskę. Aktorka zjawiła się na specjalne zaproszenie Warsaw Comic Con i spędziła trzy dni w Warszawie, spotykając się z fanami na największych tego typu targach w kraju, które odbywały się w Ptak Expo. Robiła zdjęcia z chętnymi, brała udział w panelach i rozdawała autografy, a w sobotni wieczór trzech wybranych szczęśliwców i specjalny wysłannik Jastrząb Post miało okazję zjeść z nią kolację w hotelu Westin.

Gwiazda była bardzo oszczędna w kontaktach z prasą, jednak dla Dzień Dobry TVN zrobiła wyjątek. Specjalnie dla stacji Pamela udzieliła jedynego wywiadu w Polsce! W rozmowie z reporterem zdradziła kilka swoich sekretów. Przyznała również, że nie chodzi na siłownię, ale by dostać rolę w serialu musiała… dobrze pływać:

Potrafię pływać. Zrobiłam nawet kurs pierwszej pomocy, żeby zagrać w tym serialu. Nie jestem wysportowana, nie ćwiczę na siłowni, ale kiedyś tak, byłam dobrą pływaczką. Dorastałam na wyspach i często pływałam w oceanie. By zagrać w serialu musieliśmy przejść test i udowodnić, że dobrze pływamy.

Co jeszcze skrywa i czym podzieliła się z fanami? Zobaczcie sami!

Pamela Anderson już w Polsce! Hollywoodzka gwiazda przyleciała specjalnie na Warsaw Comic Con! Znamy szczegóły jej wizyty

50-letnia Pamela Anderson w Polsce po mistrzowsku strzeliła focha! Dowiodła, że jest prawdziwą gwiazdą!

Seksowna Pamela Anderson w małej czarnej na Warsaw Comic Con! Ależ ona ma figurę!

Czy Pamela Anderson jest seksbombą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×