Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Otylia Jędrzejczak ma chrapkę na kolaborację z najsłynniejszą trenerką w Polsce! „Mam taki projekt…” [WIDEO]

Otylia Jędrzejczak stworzy projekt z Anną Lewandowską?


Otylia Jędrzejczak stworzy projekt z Anną Lewandowską?

Otylia Jędrzejczak nie zwalnia tempa nawet na chwilę, choć niedawno na świecie pojawiła się jej córka. Marcelinka zainspirowała mamę do pisania bajek dla dzieci, a także do stworzenia kolekcji ubranek dla małych championów! Little Champion  jest przeznaczona dla dzieci w wieku 0-2 i rodziców, którzy chcą motywować swoje maluchy do realizacji własnych pasji i marzeń.

Postanowiliśmy zapytać Otylię czy kiedykolwiek myślała o połączeniu sił z Anną Lewandowską, która od dawna wspiera mamy? Wysłała trenerce cudowny komplecik dla małej Klary, ale czy poza sympatią połączy je coś więcej?

My z Anią się bardzo dobrze znamy i lubimy. Ania ma swoje projekty które gdzieś tam bardzo dobrze realizuje, ja realizuję swoje projekty fundacyjne i jestem z nich zadowolona. Myślę, że gdzieś tam na drodze się spotkamy. Czy się spotkamy to o tym się Państwo przekonają później. Ja bardzo szanuję Anię i tak samo Ewę i każda z nas robi to, co uważa, że jest dobre w tym momencie. Moje projekty są projektami z których korzystają przede wszystkim dzieci. Są to głównie warsztaty z psychologii, dietetyki. Ania ma trochę inną grupę, ale myślę, że gdzieś tam się spotkamy

Otylia wspomniała nawet o projekcie, w którym widziałaby Anię:

Na pewno, jeśli będzię taka okazja to coś razem zrobimy, mam taki projekt Mistrzynie w szkołach do którego chętnie Anię zaproszę.

Myślicie, że połączą siły? Bez wątpienia wyszłaby z tego prawdziwa petarda!

Tego jeszcze nie widzieliście! Otylia Jędrzejczak wreszcie pokazała twarz swojej słodkiej córeczki! Ależ ona jest śliczna!

Gwiazdy na otwarciu nowego biznesu Anny Lewandowskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska

Anna Lewandowska też ma kompleksy! Czego w sobie nie lubi najbardziej? „Staram się powiedzieć coś pozytywnego, ale…”

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 2


Dorota | 14 marca 2018, 17:00

Otylia niedawno wypuściła kolekcję ciuszków dla dzieci mogłaby zrobić coś podobnego z Anią bo uwielbiam jej gust! Ciężko znaleźć fajne ubranka dobrej jakości, wyjątkiem jest marka Psoty, ale przydałoby się więcej takich dobrych adresów


Sulej | 13 marca 2018, 19:40

Przydałoby się trochę Otylii poprzebywać z Anką albo Ewką, by ją doprowadziły do stanu sprzed ciąży. Zostało jej trochę kilogramów i mogłaby zacząć nad tym troszkę pracować. Ćwiczenia, iqacai, basen dobra sprawa, o czym z pewnością wie, więc do roboty!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×