Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Dlaczego Ola Kisio ukrywała swoją drugą ciążę? Jest już w ósmym miesiącu! [WIDEO]

Ola Kisio w ósmym miesiącu ciąży


Ola Kisio już niebawem ponownie zostanie mamą!

Ola Kisio jakiś czas temu usunęła się w cień show-biznesu. Aktorka skupiła się na życiu rodzinnym. Przypomnijmy, że Ola jest mamą trzyletniego syna Hugo. Teraz okazuje się, że wkrótce jej rodzina powiększy się, bowiem Kisio jest w ósmym miesiącu ciąży.

Ubrana w białą kreację, Ola pojawiła się na prezentacji wiosenno-zimowej kolekcji marki Marlu. Nie sposób było nie zwrócić uwagi na jej pięknie zaokrąglony brzuszek. O swoim stanie gwiazda opowiada z wielką radością:

Myślę, że specjalnie się z tym nie kryłam. Może troszeczkę mniej się pojawiałam, może w ogóle. Nie robiłam tego jakoś tak bardzo specjalnie, jest to dla mnie naturalny stan. Ja myślę, że nic w moim życiu nie jest takie bardzo celowe, wiele rzeczy wychodzi bardzo naturalnie i nie planuje takich rzeczy. Może jestem troszeczkę skryta. To, że coś przychodzi naturalnie, to nie znaczy, że bardzo się zamierzam z czymś afiszować. Robię tak, jak czuję – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Ola przyznała, że zna płeć dziecka, które urodzi już w maju:

Znamy już płeć, ale nie chcę zdradzić. Rodzę na wiosnę.

Gratulujemy! Cała rozmowa poniżej:

Czy Izabela Kisio-Skorupa zaszkodziła Oli Kisio w karierze?Komentarzy: 1


Ola | 15 marca 2018, 13:56

Ludzie jak ona wygląda ???????????????? zrobiła sama sobie krzywdę tymi operacjami czy zabiegami…brzydka jest i tyle!!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×