Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

TYLKO U NAS! Ola Kisio jest w drugiej ciąży! Zobaczcie jej pięknie zaokrąglony brzuszek! Który to już miesiąc?

Ola Kisio jest w drugiej ciąży


Ola Kisio jest w drugiej ciąży. Kiedy urodzi?

W styczniu 2015 roku Ola Kisio urodziła syna Hugo. Gwiazda, która w minionym roku wzięła cichy ślub we Włoszech ze swoim wieloletnim partnerem – Łukaszem Czarneckim, ostatnio zniknęła z mediów. Okazuje się, że – jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post – aktorka jest w drugiej ciąży. Radosną nowinę udało się jej sprytnie zachować w tajemnicy aż przez prawie osiem miesięcy!

W maju Ola urodzi swoje drugie dziecko. Jest z tego powodu bardzo szczęśliwa – zdradził nam nasz informator.

Swoje ciążowe krągłości Ola zaprezentowała po raz pierwszy 14 marca, podczas prezentacji najnowszej kolekcji Marlu. Jej stylizacja była bezbłędna, ale największą uwagę przyciągał ciążowy brzuszek.

Ola wystąpiła od stóp do głów ubrana na biało, akcentując swoją stylizację srebrnymi i czarnymi dodatkami. Na obcisłą, białą sukienkę z wysokim golfem, która świetnie eksponowała jej brzuszek i podkreślała zaokrąglone kształty narzuciła śnieżnobiały płaszcz z zakładkami. Kreację uzupełniła srebrnymi sandałkami na szpilce i srebrną biżuterią, a paznokcie pomalowała na czarno. Uwagę, oprócz brzuszka, przyciągała również biała torebka w kształcie serca – wyjątkowo poręczna, a przy tym niesamowicie urocza.

Ostatnim elementem, który zamykał stylizację w zgrabną całość, był delikatny makijaż typu nude, skupiony na ustach i rozświetleniu twarzy.

Ola Kisio opowiedziała nam o ślubie i weselu! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu! [WIDEO]

Gwiazdy na 15-leciu marki BTL w Polsce: Agnieszka Włodarczyk, Ola Kisio, Beata Sadowska, Monika Zamachowska [WIDEO]

Ola Kisio zdradziła swój ślubny sekret! „To pozwoli uniknąć zamieszania w dokumentach”

Czy Izabela Kisio-Skorupa zaszkodziła Oli Kisio w karierze?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×