Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Ola Ciupa wierna eurowizyjnej tradycji. Rok temu podawała punkty z Polski, a teraz? Znamy plany gwiazdy

Ola Ciupa trasa po USA


Ola Ciupa z Donatanem i Cleo w trasie po Ameryce

Kariera Oli Ciupy rozpoczęła się od występu na Eurowizji 2014. Jej zmysłowe pranie na tarce zwróciło na siebie uwagę całej Europy. Dwa lata temu w zagranicznej branży rozrywkowej nie mówiło się o niczym innym, jak o seksownym show Polek. Zainteresowanie mediów przełożyło się na liczne propozycje. Obecnie Ola jest gwiazdą stacji 4fun.tv, jako jedyna dziennikarka w kraju przeprowadziła wywiad z Popkiem, a od niedawna została twarzą kampanii seksownej bielizny (zdjęcia w galerii).

Powoli tradycją staje się, że w maju w życiu Oli pojawia się akcent eurowizyjny. Rok temu podawała punkty z Polski, a co będzie robić teraz? Jastrząb Post dowiedział się, że Ciupa 11 maja wyleci w trasę po Ameryce. Wspólnie z Donatanem i Cleo będzie występować dla Polonii w Stanach Zjednoczonych. Koncerty promowane są pod hasłem My, Słowianie.

Nie zabraknie show znanego z Eurowizji 2014. Przy okazji Ola będzie zachęcać Polaków do wspierania Michała Szpaka. W końcu Polonia w USA ma wielu przyjaciół i bliskich w Europie. Sama doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne  są smsy na Eurowizji – mówi nam Aldona Wleklak, agentka gwiazdy

Chociaż z Ameryki nie można wysyłać SMS-ów to po raz pierwszy w historii konkurs Eurowizji zostanie wyemitowany na żywo również na odległym kontynencie (podobnie jak i w Chinach). W gronie widzów na pewno znajdzie się także Ola Ciupa, która akurat w dniu półfinału z udziałem Polski ma przerwę w amerykańskiej trasie.

Zobacz: Nie wiedzieliśmy, że Ola Ciupa jest taka poukładana. Opowiedziała szczerze o małżeństwie, seksie i pieniądzach

Ola Ciupa w trasie po Ameryce

Ola Ciupa w trasie po Ameryce

Z czym najbardziej kojarzysz Olę Ciupę?Komentarzy: 1


Gość | 6 maja 2016, 15:58

Najgorzej podane punkty w historii


Dodaj komentarz
×