Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

TYLKO U NAS! Odeta Moro jest w ciąży! Wiemy, który to już miesiąc!

Odeta Moro jest w drugiej ciąży


Odeta Moro jest w ciąży z Konradem Komornickim

To dopiero niespodzianka! Była ukochana Michała Figurskiego, Odeta Moro jest w ciąży! Gwiazda, która kilka miesięcy temu po raz pierwszy pochwaliła się swoim partnerem, Konradem Komornickim, spodziewa się swojego drugiego dziecka! Gwiazda Agent – Gwiazdy wychowuje już córeczkę, Sonię.

Odeta jest w piątym miesiącu ciąży. Termin porodu ma wyznaczony na wrzesień. Czuje się świetnie i wygląda kwitnąco – zdradził informator Jastrząb Post.

Dziennikarka poznała swojego ukochanego jesienią 2016 roku. Odeta Moro pojechała wraz z przyjaciółkami na weekend, gdzie spotkała swoją… miłość!

Wyjechałam z koleżankami na weekend i okazało się, że w okolicy czają się mężczyźni. A przynajmniej jeden! To prawdziwa miłość i duże zaskoczenie. Takie rzeczy się zdarzają, kiedy człowiek zupełnie się tego nie spodziewa – powiedziała w jednym z wywiadów.

Teraz para niecierpliwie wygląda pojawienia się na świecie ich pierwszego dziecka. Jak myślicie, chłopiec czy dziewczynka?

Serdecznie gratulujemy!

Odeta Moro z partnerem w pierwszym wspólnym wywiadzie! Niezwykła historia pięknej miłości

Anna Popek ostrzega Odetę Moro przed jej nowym partnerem: „Mam obawę, że ten człowiek…”. Ostro!

Tak wyglądały pierwsze urodziny Odety Moro z nowym partnerem! Tuż przed przyjęciem Konrad Komornicki miał poważny wypadek [WIDEO]

Czy uważasz, że Odeta Moro i Michał Figurski tworzyli ładną parę?Komentarzy: 1


Gość | 24 marca 2018, 04:54

5 miesiac i dziecko urodzi we wrześniu?! Haha!!! To będzie 11 miesięcy w ciaży.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×