Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Natalia Siwiec w pierwszym wywiadzie po porodzie. Skomentowała hejt dotyczący płaskiego brzucha! [WIDEO]

Natalia Siwiec


Natalia Siwiec o hejcie po porodzie!

Natalia Siwiec to jedna z najpiękniejszych polskich celebrytek. Jej profil na instagramie śledzi ponad 700 tysięcy osób, a wszędzie, gdzie się pojawi wzbudza niesamowite zainteresowanie! W sierpniu tego roku Natalia została mamą. Wraz z mężem Mariuszem Raduszewskim powitali na świecie córeczkę Mię. Podobnie jak Anna Lewandowska, Natalia niezwykle szybko wróciła do formy i pomimo ciąży może pochwalić się niezwykłą figurą. Nam udało się spotkać Miss Euro na targach Beauty Forum, gdzie promowała kolekcję lakierów do paznokci marki INDIGO sygnowanych swoim imieniem i nazwiskiem o nazwie Mama Style! Jak w w roli mamy czuje się Natalia Siwiec? Co zmieniło się w jej życiu po narodzinach córeczki?

Czuję się absolutnie cudownie. Bez dwóch zdań. Jednak narodziny dziecka wymusiły na mnie pewne zmiany, jak np. krótkie paznokcie czy krótkie włosy. Nie mam za dużo czasu na to, żeby układać włosy, a jednak długie włosy wymagają sporej ilości czasu, żeby doprowadzić je do stanu, aby dobrze wyglądały. A wiadomo, że jak każda kobieta chce nadal dobrze wyglądać.

Natalia wygląda fenomenalnie, pomimo, że zaledwie miesiąc temu została mamą! W mediach pojawiły się doniesienia, że to niemożliwe, aby mogła tak świetnie się prezentować kilka tygodni po porodzie. Niektórzy zarzucali jej nawet, że wynajęła…surogatkę. Jaki stosunek do tych komentarzy ma Natalia?

Uwielbiam słowa, które padają w moją stronę, że miałam surogatkę. Właściwie, to one mnie dowartościowują i pokazują, jak super muszę wyglądać po ciąży. Fakt jest taki, że każda kobieta ma inne ciało, inne predyspozycje, inne geny i akurat mi się udało tak szybko powrócić do formy sprzed ciąży. Sama jestem wręcz zdziwiona, że tak szybko to nastąpiło, bo też myślałam, że może być różnie i że będę musiała włożyć w to dużo więcej pracy.

W czasie trwania ciąży Natalii, w mediach aż huczało od plotek, że córeczka Natalii i Mariusza będzie miała na imię Helenka. Para nie dementowała plotek, jednak finalnie postanowiła nazwać ją zupełnie inaczej. Czy był to zamierzony zabieg czy po prostu znudziło im się imię Helenka? Sprawdźcie w naszym materiale!

Olśniewająca Natalia Siwiec na targach BEAUTY 2017. Piękna ambasadorka INDIGO rozwaliła system!

Natalia Siwiec, ambasadorka Indigo - Targi Beauty 2017

Natalia Siwiec, ambasadorka Indigo – Targi Beauty 2017

Czy Mariusz Raduszewski – mąż Natalii Siwiec – jest przystojny?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×