Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Natalia Siwiec spodziewa się dziecka. Co powiedziała o swojej ciąży przed naszą kamerą? [WIDEO]Natalia Siwiec o swojej ciąży

Tego się nikt nie spodziewał. Natalia Siwiec w wielu wywiadach podkreślała, że chce zostać mamą, ale na razie czeka na odpowiedni czas. Niedawno wyznała też, że męczą już ją pytania o dziecko. Teraz z pewnością ich nie uniknie, ponieważ wczoraj gwiazda ogłosiła światu, że spodziewa się pociechy.

Natalia Siwiec jest w ciąży! Wiemy który to miesiąc!

Natalia Siwiec na jednej z wczorajszych imprez show-biznesowych zaprezentowała się w eleganckiej, długiej, białej sukni z odkrytymi ramionami. Uwagę przykuwał też na niej motyw Myszki Miki. Mimo wszystko wzrok przyciągało zupełnie coś innego. Gwiazda trzymając się symbolicznie za swój brzuszek przekazała informację, że jest w ciąży.

Nie rozmawiam na ten temat. Nie rozmawiam. Uciekam. Naprawdę, uciekam – skwitowała pytanie naszego dziennikarza

Ten komentarz daje do myślenia, ponieważ chwilę przed rozmową gwiazda eksponowała swój zaokrąglony brzuszek na ściance.

Natalia jest w szóstym miesiącu ciąży, a jej pociecha przyjdzie na świat we wrześniu. Niespełna tydzień temu Natalia w rozmowie z JastrzabPost.pl przyznała, że przestała imprezować, a ostatni raz na dyskotece była w styczniu. Okazuje się, że nie bez powodu.

Zarówno przyszłej mamie, jak i tacie gratulujemy.

Zobacz także: Natalia Siwiec celowo unika imprez i dużych skupisk ludzi: „Wolę się nie pojawiać. Jestem osobą rozpoznawalną” [Wideo]

Obcisła sukienka Natalii Siwiec w ciąży

Obcisła sukienka Natalii Siwiec w ciąży

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 9


Gość | 31 maja 2017, 15:23

Nic nie potwierdziła przed kamerami.


Gość | 31 maja 2017, 08:27

Jest w Ciąży juz nie majstrującie . Jest w ciąży i dobrze wyglada . Bardzo dobrze . Do tego nie robi cyrku tylko korzysta z życia normalnie jak sie należy dba o siebie . Naprawde dobrze . Na biało ubrana . Ładna ta suknia tez Teraz jak jest Dermotan to można ubrać sie na biało . Wszystkie zreszta na nim jadą bo większość jest na biało . Ale czemu nie ? Trochę dziwne to . Bo wcześnie to wszystkie chodziły w czarnych sukniach . Jak wszedł dermotan to wszystkie na biało . Ale dobrze . Niech sie starają na takie gale . Przed Dermotanem jak któraś o tej porze roku ubrała sie na biało to wyglądało strasznie na sinym ciele biały ciuch .


Kasis | 31 maja 2017, 01:13

Jesli to nie ciaza to bedzie smiesznie…bo brzuszrk rzeczywiscie okragly … moze ja wzdelo ?
W nastepnym wywiadzie natalia: ” To byly tylko gazy hihihihi”


Anonim | 31 maja 2017, 01:12

Jesli to nie ciaza to bedzie smiesznie…bo brzuszrk rzeczywiscie okragly … moze ja wzdelo ?
W nastepnym wywiadzie natalia: ” To byly tylko gazy hihihihi”


Gość | 30 maja 2017, 22:23

6 mc? Serio? Farciara 😉


Gość | 30 maja 2017, 19:19

Ciekawe czy jej dziecko urodzi się z całym tym plastikiem jaki w siebie władowała 😀 Taki bobas z sylikonowymi cycami, solarą, kilogramem sztucznych rzęs i oczywiście powiększonymi od kwasu ustami.


Gość | 30 maja 2017, 18:15

Czy w 6 miesiącu ciąży się tak wygląda może niektóre panie tak wyglądają no cóż ma szczęście albo takie dobre geny ;


luisssa | 30 maja 2017, 12:57

szosty miesiac? To co ona tam ma? Chomika? Zakladam sie, ze we wrzesniu kupi sobie nowego psa.


Gość | 30 maja 2017, 11:01

Wymownym gestem pokazała swój ciążowy „brzuszek” a potem …. nie rozmawiam o tym, uciekam. błagam! a uciekaj, kto cię będzie gonił….


Dodaj komentarz
×