Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Michał Wiśniewski nagrywa teledysk do nowego singla. Zaśpiewa w nim była wokalistka Ich Troje, a w wideo wystąpi córka Michała!

Michał Wiśniewski kręci teledysk z córką Etienette i Justyną Majkowską


Michał Wiśniewski kręci teledysk z córką Etiennette i byłą wokalistką Justyną Majkowską

Michał Wiśniewski już jakiś czas temu obiecał swoim fanom nie lada niespodziankę! Zaledwie kilka miesięcy temu odbył się jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia działalności zespołu Ich Troje, a już za nieco ponad dwa tygodnie w sprzedaży dostępna będzie ich kolejna płyta! 

Nierdzewny oraz Ich Troje Remixed in Miami– ponieważ tak brzmi nazwa nowego podwójnego albumu zespołu pojawi się na półkach w sklepach już 10 czerwca. Natomiast 9 maja do rozgłośni radiowych i sieci trafił singiel Nie Zatrzymasz Mnie. Na krążku ma się znaleźć aż 13 nowych kawałków i gościnnie zaśpiewa Justyna Majkowska. Nie zabraknie również bonusów i niespodzianek.

Dziś artysta wraz z ekipa nagrywają teledysk do jednego ze swoich utworów. W tym celu udali się w Bieszczady. Jesteśmy przekonani, że to właśnie w tych malowniczych okolicznościach powstanie wyjątkowy klip. Michał do udziału w teledysku zaprosił oczywiście Justynę Majkowską, ale nie tylko. Towarzyszy im między innymi dziewięcioletnia córka artysty, która jest owocem jego związku z Anną Świątczak – Etiennette. Ledwo ją poznaliśmy, tak bardzo wyrosła.

Zobaczcie, jak teraz wygląda córka Michała.

Zobacz także: Była wokalistka wróciła do Ich Troje? „Jak miło zobaczyć ją po tylu latach”. Będzie wielki powrót?

Michał Wiśniewski kręci teledysk z córką Etiennette i Justyną Majkowską

Michał Wiśniewski kręci teledysk z córką Etiennette i Justyną Majkowską

Michał Wiśniewski, Telekamery 2011 (fot. AKPA)

Michał Wiśniewski nagrywa teledysk

Czy pamiętasz wielkie hity zespołu Ich Troje?Komentarzy: 2


Gość | 23 lipca 2016, 23:49

super koncerty, jest co posłuchać i obejrzeć bo zawsze jest ciekawe widowisko


Gość | 25 czerwca 2016, 21:17

Bardzo lubię ich piosenki i koncerty jakie dawali.Byly to prawdziwe koncerty a Justyna była i jest najlepsza wokalistka w tym zespole.Chcialbym żeby znów tworzyli a Justyna żeby śpiewała z Michałem w duecie.


Dodaj komentarz
×