Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Michał Szpak przerwał nam wywiad z Martą Gałuszewską i zrobił show na miarę „Marleny”. To dopiero HIT! [WIDEO]

Michał Szpak przerwał wywiad


Michał Szpak przerwał wywiad

Michał Szpak miał wczoraj wyjątkowo dobry dzień. Zaprezentował widzom The Voice of Poland swój najnowszy singiel Don’t Poison Your Heart, który podobno nagrał na Eurowizję 2018, a później świętował wygraną swojej podopiecznej Marty Gałuszewskiej. Michał miał jeszcze jeden powód do radości – właśnie dzisiaj skończył 27 lat.

Po programie, gdy rozmawialiśmy z Martą na temat jej wygranej, nagle do naszej reporterki podszedł Michał, który zaczął śpiewać… Sto lat. W mgnieniu oka dołączyła do nich cała reszta zebranych. Chociaż Szpak przerwał rozmowę, było bardzo sympatycznie i wesoło, prawie jak na słynnych życzeniach urodzinowych dla jego siostry Marleny.

Michałowi jeszcze raz życzymy sto lat i jak najmniej konfliktów.

„Don’t Poison Your Heart” Michała Szpaka to piosenka na Eurowizję 2018? Internauci mają dowody, a my oficjalny komentarz [WIDEO]

Tego nie pokazało TVP. Oto pierwsze słowa Marty Gałuszewskiej do Michała Szpaka po wygranej w „The Voice”! [WIDEO]

Michał Szpak cały w emocjach po wygranej Marty Gałuszewskiej w „The Voice of Poland 8” [WIDEO]

Czy Michał Szpak jest najlepiej ubranym mężczyzną w kraju?Komentarzy: 2


Gość | 26 listopada 2017, 21:50

Przecież Jastrząb to szmatłwiec jakich mało !!!!


Gość | 26 listopada 2017, 21:00

Dlaczego piszecie głupoty? Michał udziela wam wywiadów, mówi takie mądre rzeczy, a wy jak zwykle. Już artykuł na zamówienie? Edzi coś się nie spodobało? A może jej lizusom czopkom? Przy okazji. Czemu usunęliście wywiad opinię Micha o singlu Edzi? Za dobrze powiedział? Chcieliście krytyki, bo nie rozumiem. Michał to bardzo kulturalny i mądry chłopak.


Dodaj komentarz
×