Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Michał Szpak marzy o powrocie na fotel trenerski! Czy zobaczymy go ponownie w telewizyjnym show? [WIDEO]Michał Szpak o The Voice of Poland

Ósma edycja The Voice of Poland to wielki sukces Michała Szpaka – program wygrała podopieczna wokalisty, czyli Marta Gałuszewska, zaś producenci show nie ukrywali swojego zadowolenia z angażu Szpaka do roli trenera. Czy zobaczymy go zatem w dziewiątej odsłonie widowiska?

Bardzo bym chciał, żeby tak było, bo to jest świetny program. Nie ukrywam, że fajnie by było gdybym mógł kontynuować rolę trenera, ale to nie ode mnie zależy i to wszystko jest w gestii telewizji.

Michał ma w swoim życiu niezwykle intensywny czas – koncerty i praca nad płytą. Czy udałoby mu się połączyć wszystkie jego zobowiązania z występami w programie?

To była na tyle piękna i wspaniała przygoda, że z przyjemnością spróbowałbym tego jeszcze raz. Nie wiem, czy udałoby mi się to połączyć, ale kto wie.

Cała rozmowa poniżej:

Natasza Urbańska o Eurowizji: „Najbardziej przeżyłam Szpaka. To było genialne!” [WIDEO]

Mamy pierwszą spektakularną metamorfozę roku! Aleksandra Nizio schudła ponad 30 kilo! Aż ciężko rozpoznać w niej zwyciężczynię „The Voice”!

The Voice of Poland: Już wiadomo co z 9 edycją show!

Czy oglądasz The Voice of Poland?Komentarzy: 2


Gość | 31 marca 2018, 14:21

Michał Szpak has given a new color to the program. We, Hungarians can’t wait for the next ( 9 th ) edition with Michał!!! We watched the broadcast of VOP 8 just because of him!


Gość | 31 marca 2018, 09:03

Był Szpak to oglądałam ten program. Wręcz nie mogram doczekać się soboty. Sprawdził się jako trener chociaż wielu było scetycznych. Uczestnicy programu bardzo Michała wychwalali zarówno z jego drużyny jak i z innych. On był jednym z lepszych trenerów wszystkich edycji. Nie powinien być tylko raz.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×