Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Michał Piróg trafił do szpitala. Przejdzie operację! Wiemy, co się stało…

Michał Piróg w szpitalu. Przejdzie operację


Michał Piróg w szpitalu

Michał Piróg ma mnóstwo energii, która pozwala mu realizować się na wielu polach aktywności zawodowej. Jest nie tylko tancerzem, choreografem, jurorem „You Can Dance”, ale także w show „Top Model” angażuje się w poszukiwanie najlepszych modelek i modeli w Polsce.

I choć tego po sobie nie daje poznać, nie zawsze wystarcza mu wigoru, nie zawsze może się pochwalić najwyższą formą. Wszystko dlatego, że jak każdemu z nas, tak i Michałowi doskwierają problemy zdrowotne. Jak dowiedział się JastrząbPost, tancerz od lat ma problemy z górnymi drogami oddechowymi. Cierpi nie tylko na astmę, ale zmaga się także z alergią.

Ostatnio jednak postanowił skutecznie rozprawić się z kłopotami natury zdrowotnej i udał się do najwyższej klasy specjalistów. Michał Piróg był już zmuszony poddać się operacji w prywatnej klinice laryngologicznej MML w Warszawie (http://www.mml.com.pl/) Klinika ta jest jedną z najnowocześniejszych tego typu placówek w Polsce.

Jak udało się dowiedzieć JastrząbPost Michał Piróg przejdzie operację przegrody nosowej i małżowin nosowych, która ma rozwiązać jego problemy z drogami oddechowymi i umożliwić zdrowe funkcjonowanie.

Na Instagramie Michała pojawiło się zdjęcie ze szpitala. Co prawda tancerz ma na nim nietęgą minę, ale nie traci właściwego sobie poczucia humoru. Skomentował swój szpitalny strój, a hashtagiem #zlegodiabliniebiora dał do zrozumienia, że jest spokojny o przebieg operacji.

Jedni maja wolne, a inni czekają na operację… My new outfit #damirdoma #style #fashionvictim #fearnoevil #zlegodiabliniebiora – napisał pod fotografią Michał.

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Zobacz także: Natalia Siwiec przeszła operację zatok

Michał Piróg w szpitalu. Przejdzie operację

Michał Piróg w szpitalu. Przejdzie operację

Michał Piróg do lat zmaga się z astmą i alergią. Przeszedł operację przegrody nosa (fot. AKPA)

Michał Piróg do lat zmaga się z astmą i alergią. Przeszedł operację przegrody nosa (fot. AKPA)

Masz problem z chorymi zatokami?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×