Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Zaręczyny Joanny Krupy to ściema? Michał Piróg ma sporo wątpliwości: „Nie pogratulowałem, bo…” [WIDEO]Michał Piróg nie wierzy w zaręczyny Joanny Krupy

Joanna Krupa kilka dni temu pochwaliła się pierścionkiem, który otrzymała od swojego nowego partnera – producenta z Teksasu, Douglasa. Para poznała się na spacerze z psami i od razu sobą zauroczyła. Joanna bardzo długo nie mogła dojść do siebie po rozstaniu ze swoim mężem i chociaż Romain Zago walczył o związek to niestety nic z tego nie wyszło.

Dla niektórych zaręczyny Joanny i Douglasa były sporym zaskoczenie, ponieważ para jest ze sobą stosunkowo niedługo, a inni – jak Michał Piróg – w ogóle w te zaręczyny… nie wierzą:

Nie pogratulowałem, bo nie wierzę prasie. Myśmy się widzieli ze dwa tygodnie temu i ona nic mi nie powiedziała. Więc sądzę, że jeżeli sama mi tego nie powiedziała, to albo to jest nieprawda, albo jest to prawda, a nie powiedziała mi i wtedy nie jest już moją koleżanką.

Czy Joanna jest szczęśliwa z obecnym partnerem?

Myśmy się widzieli w przelocie tak zwariowanym, że pomimo tego, że spędziliśmy w tym samym pomieszczeniu 4 godziny, to zamieniliśmy ze sobą trzy zdania: „Cześć, dobrze Cię widzieć, co u Ciebie”. No i to cała rozmowa.

Wierzycie w zaręczyny Joanny?

Koniec z plotkami o kryzysie! Joanna Krupa nareszcie się zaręczyła! Jej pierścionek zaręczynowy to prawdziwa perełka

Romain Zago odważnie ocenił nowego narzeczonego Joanny Krupy! Jego słowa zaskoczyły nawet piękną modelkę!

Joanna Krupa pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w swoim związku: „Na początku zawsze jest bajkowo…” [WIDEO]

Czy Michał Piróg zostanie światową gwiazdą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×