Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 19.01.2018

Martyna Wojciechowska odważyła się na zaskakujące wyznanie: „Mamo, bardzo Cię przepraszam”! [WIDEO]Martyna Wojciechowska przeprasza swoją mamę

Martyna Wojciechowska to nie tylko profesjonalna w każdym calu dziennikarka i szefowa, ale również kochająca mama. Często w wywiadach podkreśla, że córka Marysia to dla niej najważniejsza osoba w życiu. Nic dziwnego, że Martyna zabiera ją nawet na krańce świata.

Wojciechowska to prawdziwy wulkan pomysłów. Właśnie na rynek wypuściła swoją kolekcję biżuterii Freedom dla marki W. Kruk. Jak się okazuje, z błyskotkami dziennikarka jest związana od dzieciństwa.

Zawsze podkradałam mamie biżuterię. Mamo, bardzo Cię przepraszam. Te poszczególne elementy biżuterii, które znikały ze szkatułki to często byłam ja. Oczywiście, one się później znajdowały. A dzisiaj mamy trochę taką bazę biżuterii, tzn. ja pożyczam od mamy, mama ode mnie, wymieniamy się elementami biżuterii. Nie wątpię, że do tego grona wymiany dołączy moja 9-letnia córka Marysia, która też wsparła mnie w samym procesie tworzenia – wyznała

Jesteśmy ciekawi, jak reagowała mama Martyny Wojciechowskiej, kiedy odkrywała, że brakuje jej biżuterii. Też Wam się to zdarzało w dzieciństwie?

Zobacz także: Szczere wyznanie Martyny Wojciechowskiej: „Czuję się wolną kobietą” [Wideo]

Martyna Wojciechowska - prezentacja biżuterii 2017

Martyna Wojciechowska – prezentacja biżuterii 2017

Czy lubisz programy Martyny Wojciechowskiej?Komentarzy: 1


Zija | 26 lutego 2017, 15:39

Pani Martyna cudowna kobieta,matka ,corka
Programy podrozmicze cudowne.


Dodaj komentarz
×