Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Marta Żmuda Trzebiatowska w pierwszej rozmowie po porodzie! „Nie wyobrażam sobie zamknąć się w czterech ścianach na pół roku” [WIDEO]Marta Żmuda Trzebiatowska po porodzie

Przepiękna Marta Żmuda Trzebiatowska dwa miesiące temu przywitała na świecie synka. Aktorka, która stroni od show-biznesowych imprez, zaskoczyła wszystkich pojawiając się na premierze w Teatrze Kwadrat zaledwie 2 miesiące po porodzie! Czy to oznacza, że wkrótce powróci na deski teatru?

Nie traktowałam tego jako wyjście na czerwony dywan, ponieważ to jest mój drugi dom. W związku z tym właściwie pojechałam spotkać się z przyjaciółmi. Uważam, że jeśli jesteś ogarniętą osobą, to wyskoczyć na dwie-drzy godziny to jest nawet wskazane, bo wtedy wracasz z lepszą energią do dziecka. Nie wyobrażam sobie zamknąć się w czterech ścianach i siedzieć tam pół roku, zabunkrować się. Jeśli czujesz się na to gotowa, to każdy moment jest moim zdaniem odpowiedni.

A jak aktorka odnalazła się w roli mamy? Czy coś ją zaskoczyło?

To najbardziej wymarzona rola w życiu. Bardzo sobie cenię ten moment i bardzo go celebruje. Bardzo solidnie się przygotowywałam do tej roli, więc jest dokładnie tak, jak myślałam, że będzie. Nie twierdzę, że jest to czas łatwy, ale ja się nie boję tego wyzwania i stawiam jemu czoła.

Trzymamy zatem kciuki za najważniejszą z życiowych ról Marty. Cała rozmowa poniżej.

Przepiękna Marta Żmuda Trzebiatowska pierwszy raz po porodzie pojawiła się na premierze teatralnej!

Czy Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są ładną parą?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×