Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 21.11.2017

Maja Sablewska o kreacji Anny Lewandowskiej z Balu TVN. Ubrałaby się tak na bal? [WIDEO]Maja Sablewska o wpadce Anny Lewandowskiej

5 września w niezwykle modnym miejscu na mapie Warszawy jakim jest Hala Koszyki odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN Style. Stacja przygotowała dla nas mnóstwo nowości programowych, ale nie zabrakło także miejsca dla sztandarowych programów stacji i jej gwiazd. Jedną z najbardziej popularnych prezenterek kobiecego kanału jest stylistka Maja Sablewska.

W nawiązaniu do hejtu na Annę Lewandowską, związanym z jej szybkim powrotem do formy, a ostatnio z czarnym kombinezonem, który założyła na Bal TVN, zapytaliśmy Maję, co sądzi na temat kreacji żony Lewandowskiego:

Ja Anię bardzo szanuję i podziwiam. Ona robi bardzo dużo rzeczy i wydaje mi się, że za dobrze jej się powodzi. Ludzie już nie mają tematu do krytykowania tego co robi, w związku z tym krytykują to, jak wygląda.

Czy kombinezon to jednak odpowiedni strój na bal zdaniem Mai Sablewskiej?

Miała ochotę na kombinezon, to dlaczego nie. Dlaczego bal ma sugerować jakiś dress code. Ten kombinezon był bardzo elegancki. Myślę, że spokojnie mogłabym przybić sobie z nią piątkę, bo też nieraz nie potrafię dopasować jakby stroju do okazji, ale potrafię go dopasować do siebie, a jak się dobrze w czymś czuję to jest najważniejsze.

Zatem wszystko jest jasne. Więcej zobaczcie poniżej.

Rafał Maserak od lat przyjaźni się z Robertem i Anną Lewandowskimi! Teraz udziela się w ich biznesie [WIDEO]

Anna Lewandowska - Bal TVN 2017

Anna Lewandowska – Bal TVN 2017

Anna Lewandowska - Bal TVN 2017

Anna Lewandowska – Bal TVN 2017

Maja Sablewska - TVN Style jesień 2017 - prezentacja ramówki

Maja Sablewska – TVN Style jesień 2017 – prezentacja ramówki

 

Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?Komentarzy: 2


@Gość | 6 września 2017, 23:00

Jak dla mnie to Dramat!!!


Gość | 6 września 2017, 16:44

popłakałam się ze śmiechu – stylistka, która nie potrafi dobrać stroju do okazji…


Dodaj komentarz
×