Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Maja Bohosiewicz wyznała smutną prawdę! Jej dzieci cierpią?! [WIDEO]Maja Bohosiewicz o łączeniu pracy z macierzyństwem

Maja Bohosiewicz to mama na pełen etat. Aktorka prowadzi konto na Instagramie, na którym chętnie dzieli się życiem swoim i swoich bliskich. Przy tej okazji wielokrotnie podkreślała, jak ważne jest dla niej macierzyństwo. Od pewnego czasu Maja wciela się w postać dyplomowanej pani psycholog – Zosi, w nowej produkcji TVP, Za marzenia. Serial ten to opowieść o młodych ludziach, którzy w swoim życiu przeżywają miłości, rozterki i przyjaźnie – na chwilę przed wejściem w dorosłość. A w życiu jak w serialu – często pogodzenie kilku ról nie jest łatwe. Jak w związku z tym Mai udaje się godzić pracę z macierzyństwem? Czy jako doświadczona mama znalazła na to złoty środek?

Chyba nie ma złotego środka. Jak się człowiek w jedno zaangażuje, to drugie na tym zawsze troszeczkę cierpi i troszeczkę kuleje. W tym momencie intensywnie pracuję, więc każdą wolną chwilę, jaką tylko mogę poświęcić, spędzam z dziećmi w domu – wyznała nam aktorka.

W rozmowie z naszą reporterką, Maja zdradziła, że w związku z jej aktywnością zawodową, niestety musiała ograniczyć nieco czas spędzany z dziećmi:

Teraz one przez chwileczkę troszeczkę pocierpią, a za chwileczkę znowu do nich wrócę na pełen etat. Damy radę.

Cała rozmowa z Mają poniżej:

Maja Bohosiewicz pokazała swoje mieszkanie przed i po remoncie! Ogromna sypialnia robi wrażenie

Maja Bohosiewicz pokazała ogromny ciążowy brzuszek! Fani oszaleli z radości!

Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki TVP: Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Joanna Moro, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]

Bawią cię żarty Mai Bohosiewicz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×