Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Julia Wróblewska o swoim odejściu z „M jak miłość: „To będzie zależało od tego, czy…” [WIDEO]Czy to prawda, że Julia Wróblewska odchodzi z M jak miłość?

M jak Miłość to serial, który ogląda średnio ponad 4 miliony widzów. Ostatnio pojawiły się plotki o rzekomym odejściu Julii Wróblewskiej, która od kilku lat wciela się w postać słodkiej Zosi.

Podobno producenci M jak miłość postanowili uciąć wątek bohaterki Wróblewskiej. Ma ona zostać w Paryżu, gdzie rozpocznie edukację. Przez chwilę nie wiadomo było czy Julia na dobre żegna się z produkcją, czy jej perypetie zostają na razie odsunięte na bok. Teraz wiemy już wszystko:

Jeżeli chodzi o to, że odchodzę z serialu to są to bzdury. Faktycznie chce zdawać do szkoły teatralnej w tym roku, dlatego nie wiadomo. Może się dostanę, może nie i od tego będzie zależało, czy później będę grała w serialu czy nie. Ale na chwilę obecną to, że odeszłam z serialu jest bzdurą, nigdy tak nie powiedziałam i nikt inny tak nie powiedział, więc nie wiem, skąd ta plotka się wzięła. Będę mogła to potwierdzić po testach do szkoły teatralnej – wyznała Wróblewska naszej reporterce.

Cała rozmowa poniżej:

Julia Wróblewska pochwaliła się słodkim zdjęciem w mocnym makijażu! Fani byli bezlitośni!

Widzowie będą zrozpaczeni. Z „M jak miłość” znika jedna z ulubionych aktorek

Gwiazdy na premierze filmu „Kobieta sukcesu”: Julia Wieniawa, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 6


Gość | 8 marca 2018, 19:33

Wszędzie ma te same czarne szpilki


Gość | 7 marca 2018, 16:46

Ale zazdrosc przez was mowi . Aktork jak inne . Ja ja lubie I uwazam ze moze sie ubierac jak tylko chce .


Ona | 7 marca 2018, 10:00

Te komentarze wcześniejsze to chyba z zazdrości. Dziewczyna ładna, zdolna, młoda i świat, kariera stoi przed nią otwaorem… Julka powodzenia i gratuluję.


Gośćaga | 7 marca 2018, 07:58

Nie znosze jej…. ! A paskudna sie robi jak noc listopadowa. Kiedys to było słodkie dziecko


Gość | 7 marca 2018, 07:53

Kto jej dobiera te stylizacje? Jest jeszcze nastolatka wiec moim zdaniem powinna tak tez sie ubierac. Masakra


Senior | 7 marca 2018, 06:29

Ale robi się brzydka i nos jak kartofel


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×