Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 18.01.2018

Barbara Kurdej-Szatan rozwiała wszystkie wątpliwości! Już wiemy co dalej z jej rolą w „M jak miłość”! [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan znika z M jak miłość


Barbara Kurdej-Szatan o dalszych losach Joasi

M jak Miłość to jeden z ulubionych seriali Polaków. Nic więc dziwnego, że każda zmiana lub trauma w życiu serialowych bohaterów wzbudza ogromne emocje. Ostatnio ciężkie chwile przeżywa Joasia Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) , przez co aktorka jest rzadziej widywana w serialu. Pojawiły się spekulacje, że Basia chce zrezygnować z roli i dlatego próbuje wyciszyć wątek swojej bohaterki, jednak nie ma o co się obawiać, bo od nowego roku Chodakowska powróci ze zdwojoną siłą!

Teraz z powrotem pracuje na planie. W styczniu mam więcej dni zdjęciowych, więc wątek Joasi się ponownie rozwinie, trochę się pozmienia u niej i na pewno będzie bardziej optymistycznie. Wyszła z opresji, bo chciała przecież popełnić samobójstwo, ale teraz już idzie ku dobremu.

Basia zdradziła nam, czemu jej bohaterka musiała wyjechać:

Wyjechała, teraz miałam taką przerwę, że wyjechała Asia z dziećmi do Francji, aby nie przebywać w mieszkaniu, w którym wszystko jej przypomina Tomka, a moja nieobecność była spowodowana tym, że za dużo była w serialu żałoby. Wiadomo – zmarł pan Witold Pyrkosz, tutaj też musiał odbyć się pogrzeb i za smutno po prostu było. Więc żeby nie pokazywać zbyt dużo tej żałoby to myśmy wyjechali. I też dlatego, że robiłam musical Chicago w Krakowie, wiec reżyser zgodził się na to i tak się wszystko złożyło po prostu.

Fani serialu M jak Miłość mogą zatem odetchnąć z ulgą.

Gwiazdy Sylwestra 2017 w TVP: Michał Szpak, Margaret, Barbara Kurdej-Szatan, Marta Gałuszewska

 

Czy Basia Kurdej-Szatan ma dobry modowy gust?Komentarzy: 1


Gość | 8 grudnia 2017, 06:44

ZYDOWKA.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×