Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Marcelina Zawadzka z nowym programem w TVP! Poprowadzi go z… „Wybór był oczywisty”

Lajk program Zawadzkiej i Szymkowiaka


Lajk! – program Marceliny Zawadzkiej i Mateusza Szymkowiaka

Marcelina Zawadzka idzie jak burza. Miss Polonia jest już nie tylko modelką, ale przede wszystkim świetną prezenterką. Można oglądać ją w Pytaniu na śniadanie, a teraz – jak dowiedział się Jastrząb Post – także w cotygodniowym cyklu Lajk!, który będzie emitowany w każdą sobotę. U boku Marceliny zobaczymy Mateusza Szymkowiaka.

Program Lajk! to nowość w wiosennej ramówce TVP, która ma przybliżyć widzom najważniejsze wydarzenia kulturalne mijającego tygodnia. Będzie sporo o muzyce, modzie, gwiazdach i produkcjach stacji. W pierwszym odcinku relacje z uroczystych premier: filmu „Azyl”, który niebawem pojawi się w kinach, spektaklu „Turka we Włoszech” na deskach Teatru Wielkiego oraz z pokazu mody młodych projektantów i jubileuszu Kasi Cerekwickiej.

Będzie krótko, na temat i w przystępnej dla widza formie. Marcelina i Mateusz doskonale orientują się w tym, co dzieje się w branży. Oboje mają spore doświadczenie w pracy z kamerą, Mateusz od kilku lat jest reporterem TVP, a do tego mają świetne poczucie humoru, dlatego wybór prowadzących był oczywisty – mówi nasze źródło

Premierowy odcinek w sobotę o 10:45, tuż po Pytaniu na śniadanie. Będziecie oglądać? Ma szansę powtórzyć sukces hitu TVN Co za tydzień?

Zobacz: Gwiazda TVP odpowiada Annie Kalczyńskiej: „Mała skucha. Co najwyżej jesteśmy…”

Mateusz Szymkowiak i Marcelina Zawadzka program Lajk

Mateusz Szymkowiak i Marcelina Zawadzka program Lajk

Marcelina Zawadzka i Mateusz Szymkowiak prowadzącymi program Lajk w TVP2

Marcelina Zawadzka i Mateusz Szymkowiak prowadzącymi program Lajk w TVP2

Mateusz Szymkowiak poprowadzi program Lajk z Marceliną Zawadzką

Mateusz Szymkowiak poprowadzi program Lajk z Marceliną Zawadzką

Polsat, TVN czy TVP – którą stację najczęściej oglądasz?Komentarzy: 1


Gość | 17 marca 2017, 18:51

Szkoda,ze sprzedała sie PiSowi i tej propagandowej TVP . Jak widac,każdego mozna złamać i przetracić kręgosłup moralny. Wstyd pracowac w rezimowej telewizji!


Dodaj komentarz
×