Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Marzena Rogalska jest zakochana! Z kim umawia się na spacery? „Trochę nam nie wychodzi” [WIDEO]Marzena Rogalska kocha Warszawę

Kilka dni temu odbyła się prezentacją najnowszej kolekcji Miloo Home, która była nie lada gratką dla wszystkich miłośników pięknych przestrzeni. Na prezentacji pojawiła się Marzena Rogalska, która szukała inspiracji do swoich wnętrz. Dziennikarka na co dzień przebywa w Warszawie, ale swój dom ma również w Krakowie.

Utarło się przekonanie, że Kraków nie lubi Warszawy i na odwrót. A jakie zdanie na ten temat ma mieszkająca w dwóch miejscach Marzena Rogalska?

Nie dam złego słowa powiedzieć na Warszawę, bo mi się pracuje tutaj wspaniale i genialnie od 15 lat. Jednak nie umiem odciąć korzeni od Krakowa. Kocham Kraków i tam głównie odpoczywam.

Marzena ma także marzenie związane z poznaniem tajemnic Warszawy, która zaskakuje ją na każdym kroku. Gwiazda najchętniej zostałaby oprowadzona przez kogoś, kto pochodzi z Warszawy od pokoleń i nawet znalazła już taką osobę:

Chciałabym to usłyszeć od kogoś, kto urodził się w tym mieście. Kto ma rodziców, dziadków warszawiaków i kto tutaj jest z tym miastem zżyty. Nieustająco umawiam się na taki spacer z Agatą Passent, ale nam trochę nie wychodzi bo obie sporo pracujemy.

Cała rozmowa poniżej.

Jak mieszka Kasia Sokołowska? Ma dwa domy urządzone w zupełnie różnych stylach! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Marzena Rogalska w nowej fryzurze otwarcie butiku Violi Śpiechowicz

Marzena Rogalska – Kraków czy Warszawa?

Marzena Rogalska - Dawid Woliński x Martini, 2017

Marzena Rogalska – Dawid Woliński x Martini, 2017

Chętnie nosisz dodatki do codziennych stylizacji?Komentarzy: 2


Gość | 17 października 2017, 09:25

Typowo zydowski gust.Tanio i pstrokato.


Gość | 17 października 2017, 06:31

Zydowka


Dodaj komentarz
×