Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Klaudia Halejcio to klon Kim Kardashian! Jednym tchem wymieniła co mają podobne! [WIDEO]Klaudia Halejcio o podobieństwie do Kim Kardashian

Pod koniec 2017 roku jedna z piękniejszych polskich gwiazd zdecydowała się na niezwykle odważny krok – ścięcie swoich pięknych i długich włosów. Klaudia Halejcio powierzyła swoją fryzurę Kajetanowi Górze, który od lat dba o włosy największych polskich gwiazd.

Gdy Klaudia opublikowała zdjęcia w nowej fryzurze, od razu zaczęto dostrzegać w niej klona Kim Kardashian. Czy spodziewała się takich porównań?

Zupełnie nie. Ona na pewno nie była dla mnie inspiracją. Nie wiem właściwie kto zauważa to podobieństwo, może to kwestia tego, że obie mamy podobny typ urody. Bo zarówno ja i Kim mamy ciemną oprawę oczu, ciemną karnację i ciemne włosy, więc może stąd jakieś podobieństwo. Po prostu w pewnym momencie chciałam zrobić jakąś zmianę, ścięłam włosy i może to spowodowało, że jestem do niej podobniejsza, ale ja nie śledzę dziewczyn i nie są one moją inspiracją.

Czy Klaudia żałuje, że poddała się tak radykalnemu ścięciu?

 Zupełnie nie żałuję, czuję się bardzo atrakcyjnie w tych włosach. Kobieco, subtelnie no i przede wszystkim wygodnie, bo jednak takie długie włosy wymagały spędzenia sporej ilości czasu w łazience, żeby one pięknie wyglądały, a teraz wystarczy je umyć i już się dobrze układają.

Cała rozmowa poniżej.

Gwiazda „Złotopolskich” powraca z przytupem! Przeszła szałową metamorfozę i jest teraz klonem Kim Kardashian!

Gwiazdy na prezentacji nowej kolekcji obuwia: Katarzyna Cichopek, Dominika Gwit, Paulina Krupińska, Klaudia Halejcio

Podoba Wam się Klaudia Halejcio w nowej fryzurze?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×